На Урядовому порталі з'явився новий розділ: Інклюзивна політика

Інклюзія – це процес збільшення ступеня участі всіх громадян у соціумі, у тому числі людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (люди похилого віку, вагітні жінки, тощо). 

З метою втілення принципів інклюзивності та захисту прав осіб з інвалідністю, 13 грудня 2006 року Генеральною Асамблеєю ООН прийняли Конвенцію про права осіб з інвалідністю, яку підписали та ратифікували майже всі країни світу, у тому числі й Україна.

За виконанням та дотриманням норм цієї Конвенції від Кабінету Міністрів України, відповідає Урядовий  уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк.

Інклюзія в дії Інклюзія в дії

У розділі на сайті Кабміну, ви можете знайти посилання на текст самої Конвенції  та інші законодавчі акти, котрі гарантують її виконання в нашій Державі, а також Стратегію Ради Європи про права осіб з інвалідністю на 2017-2023 роки (документ).

Разом з тим, тут будуть розміщувати матеріали, пов’язані з доступністю  (архітектурною, інформаційною, транспортною, доступністю послуг) для маломобільних груп населення. Також про нововведення можна прочитати на сторінці Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в соцмережі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію