На 17-ій сесії Полтавської міської ради 5-го скликання депутати затвердили програму капремонту та модернізації ліфтів, реорганізації ГЖЕДів

До комунальної власності міста прийнято декілька житлових відомчих будинків відкритого акціонерного товариства ГРЛ та виробничого об’єднання «Знамено». Також на сесії уточнили показники міського бюджету – видатки по загальному фонду збільшено майже на 12 мільйонів гривень.

На самому початку сесії до ради та міського голови звернулася депутат Любов Шайдур. Вона наголосила на низці проблемних питань міста, зокрема, перевірці відповідними службами ситуації на центральному продовольчому ринку. На її думку, потрібно перевірити законність будівництв всередині ринку та зовні, принципи надання та позбавлення підприємців робочих місць, інші питання.

Також Любов Шайдур висловила сподівання на зустріч мера міста з мешканцями будинку по вулиці Зигіна,6 з приводу розмежування території під час будівництва. Андрій Матковський пообіцяв неодмінно зустрітися з людьми і взяти усі підняті проблеми до відома. Враховуючи близькість дати перевиборів, міський голова закликав депутатів міськради поводити себе політкоректно під час передвиборчої кампанії. Толерантність, наголосив мер, має стати основним принципом поведінки осередків місцевих політичних сил. Він також розвінчав усі чутки щодо своєї участі у виборах.

Депутати затвердили програму модернізації та реформування ліфтів. До речі, на це з міського бюджету було виділено 250 тисяч гривень, до того ж будуть залучені державні інвестиції. Також депутати прийняли рішення про створення КП «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» та рішення про реорганізацію ГЖЕДів. До четвертого ЖЕДу приєднають території 3-го та 5-го, до сьомого - території 15-го та 16-го. ЖЕД №11 отримає площі дев’ятого та десятого. Результатом цього стане зменшення витрат на утримання адмінапарату, збільшення кількості виробничого персоналу, поліпшення управління та якості обслуговування і ефективності роботи.

Затвердили на сесії і звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2007 року. Останній перевиконано на 14 відсотків.

Ці кошти підуть, насамперед, на соціальні видатки: до фонду оплати праці, на забезпечення видатків при розрахунках за енергоносії та на потреби житлово-комунального господарства. Мер міста Андрій Матковський зобов’язав бюджетно-фінансове управління міськвиконкому підготувати інформацію для засобів масової інформації, аби мешканці міста бачили, як міська рада розподілила ці кошти. Загалом було розглянуто 56 запланованих та 12 додаткових питань порядку денного, які стосувалися комунальної, соціальної та економічної сфери міста.

У перерві 17-ої сесії міської ради відбулася прес-конференція тимчасової комісії з питань закриття поліклініки, розташованої на території ВАТ «ПТМЗ». За зверненнями мешканців Київського району Полтави депутати-члени комісії виїхали на місце і поспілкувались з керівництвом заводу. Результатом зустрічі став компроміс між обома сторонами.

Депутати-члени комісії заявили, що ця проблема останнім часом у зв’язку з приватизацією державних об’єктів є досить поширеною, і міська влада розуміє свою роль у таких випадках.

Сергій Гершкович наголосив, що у міської влади є важелі впливу на такі ситуації. Влада завжди піде назустріч інвесторам, але і ті, у свою чергу, мають розуміти потреби міської громади. Наразі депутати висловили впевненність, що у перспективі поліклініку буде передано до комунальної власності міста, а поки що вона функціонуватиме на території ПТМЗ на правах оренди, і у місцевих жителів немає причин хвилюватись.

Стрічка новин