На вулицях Дубая з'явився безпілотний транспорт (ФОТО)

В Об'єднаних Арабських Еміратах почали випробовувати автономні транспортні засоби для пасажирських перевезень.

Влада Дубая (ОАЕ) дозволила тестування безпілотних пасажирських автобусів. Дві з'єднані між собою капсули кубічної форми, вже можна було побачити на вулицях цього міста.

Представники транспортного управління Дубаю, виділили близько 410 тисяч доларів для дослідження перспективності безпілотних автобусів. Перші кілька років вони курсуватимуть за попередньо встановленими маршрутами. Однак в подальшому, очікують, що подібний транспорт можна буде викликати безпосередньо додому зі свого мобільного телефону.

Авто Авто

Міська влада поки не визначилася, коли самохідний транспорт запрацює в повну – на комерційній основі. Можливо, в кінці 2018 – початку 2019 Дубай зможе назвати більш чіткі терміни.

Шестимісні "кубики" створено американською компанією Next Future Transportation. Вони оснащені електродвигуном і можуть розганятися до 80 км/год.

ОАЕ ОАЕ

Згідно зі стратегією Dubai Future Accelerators, до 2030 року 25% усіх міських транспортних перевезень здійснюватиме автономний транспорт. У цю програму також входять і морські перевезення.

Безпілотні автобуси Безпілотні автобуси

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію