У 2018 році у Полтаві оновлять автопарк поліцейських підрозділів

У планах депутатського корпусу міської ради – придбати три нових автомобілі для того, аби поліцейські могли якомога оперативніше реагувати на правопорушення. Про це йшлося на виїзному засіданні комісії з питань законності та правопорядку.

Постійна депутатська комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності та правопорядку провела виїзне засідання у Полтавському відділі поліції. На початку зустрічі депутати ознайомилися із матеріально-технічним забезпеченням підрозділу, зокрема автопарком, вивчили нагальні проблеми, які наразі стоять перед правоохоронцями, та обговорили шляхи їх вирішення. 

Сергій Луценко, голова постійної депутатської комісії Полтавської міської ради 

- У 2016 році ми виділяли кошти із місцевого бюджету на купівлю трьох автомобілів «Renault». Зараз ми їх оглянули. Побачили їхній стан, побачили, для чого вони використовуються, а також ми звернули увагу, в якому стані знаходиться решта техніки і весь парк, на яких працює наша поліція.

Придбання автомобілів стало можливим в рамках «Міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки».

Олександр Терела, начальник поліції м.Полтави

- Рішенням Полтавської міської ради сьомого скликання від 29.01.2016 року було прийнято міську Програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень, яка набрала чинності 01.03.2016. Орієнтовний обсяг фінансування становить 5 млн 359 тисяч 790 гривень.

Програма боротьби зі злочинністю спрямована на запобігання виникненню правопорушень та злочинів, удосконалення методів роботи з їхньої профілактики. У найближчих планах депутатського корпусу – закупівля ще трьох автомобілів Renault Duster для поліцейських підрозділів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію