Голову правління НАК "Нафтогаз України" податкова оштрафувала на 8 мільярдів

Державна фіскальна служба оштрафувала голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва на загальну суму 8,3 мільярда гривень за порушення митних правил.

Про це Коболєв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"А ось і привітання з перемогою в Стокгольмі, яке я сьогодні отримав від Державної фіскальної служби України: два персональні штрафи на суму 7 млрд і 1,3 млрд грн. Тобто я (як фізична особа) повинен сплатити 8,3 млрд грн "не пізніше п'ятнадцяти днів", - заявив глава НАК.

Коболєв також опублікував відповідні документи за підписом начальника енергетичної митниці ДФС Ігоря Піковського, в яких Коболєв звинувачується в порушенні митних правил.

Підстава, вказана в тексті постанови, - "не забезпечив можливість надання додаткової митної декларації з повним пакетом супровідних документів".

"Реальна причина - відмова "Нафтогазу" оформляти і оплачувати природний газ, який "Газпром" контрабандно поставляв на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей. Саме тому ми до сих пір і не можемо надати весь пакет документів, оскільки не платитимемо за газ, який не замовляли і не споживали, але на якому наполягає "Газпром", - пояснив Коболєв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію