Полтава вчора, сьогодні, завтра

У громадській організації «Погляд» презентували виставку образотворчих робіт. Їхні автори – юні художники, які знають про історичне минуле свого рідного міста та прагнуть для нього кращого майбутнього. Оригінальність робіт оцінюватимуть члени журі, які визначать переможців. Свій вибір зможуть зробити і пересічні містяни. 

Біла Альтанка, Краєзнавчий музей, Пам'ятник Слави – місця, які є візитівками Полтави, прикрашають роботи учасників конкурсу образотворчого мистецтва. Його влаштувала громадська організація «Погляд». У такий спосіб, кажуть організатори, прагнули дізнатися, що сучасна молодь думає про рідне місто: про його проблеми та про те, чим можна пишатися.

Олександр Залужний, керівник ГО «Погляд»

- В місті проживає надзвичайно багато молоді, і коли ми почали вивчати суспільну думку в місті Полтаві, то визначили те, що молодь не дуже активна в суспільно-політичному житті і місті Полтаві. Її думкою мало хто користується. Як правило, вони своїми думками обмінюються в соціальних мережах, в спілкуванні з собою. А все-таки для нас надзвичайно важливо й цікаво дізнатися, що думає молодь, як вона бачить наше місто.

Виставка вмістила 55 робіт у різних техніках. Це – малюнок, вітражний розпис, ліногравюра, графіка та інші. Їх розподілили за трьома тематичними категоріями: «Історичний спадок, який ми зберегли»; «Полтава сьогодні – проблеми і перспективи», а також «Полтава майбутня. Мікрорайон твоєї мрії». Серед авторів робіт – переважно підлітки 14-17 років. Їхнє виконання та творчий підхід журі оцінює на високому рівні.

Микола Підгорний, Заслужений художник України

- Дуже добре, що громадська організація «Погляд» влаштовує виставку таких дітей, які підходять до дорослого 14-17 років, – це вже діти, які вирішили стати художниками, тому що роботи в основному практично професіональні.

Проте свою думку щодо запропонованих на виставці робіт зможуть висловити не лише члени професійного журі.

Олександр Залужний, керівник ГО «Погляд»

- Ще критеріями оцінки буде, які відгуки залишать відвідувачі нашої виставки і які лайки поставлять відвідувачі нашої сторінки в Facebook. Ми влаштували таку віртуальну фотогалерею. Такий спробували новий метод оцінки художніх робіт.

Експозиція у приміщенні ГО «Погляд» триватиме до 10 березня. Тоді ж стануть відомими імена переможців конкурсу образотворчого мистецтва.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію