У Кременчуці СБУ викрила на хабарі посадовця за оформлення документів для опіки над дітьми

У Кременчуці СБУ викрила на хабарі посадовця за оформлення документів для опіки над дітьми

Співробітники СБУ викрили одного з керівників служби у справах дітей Кременчуцької райдержадміністрації на хабарах, за оформлення документів для опіки над дітьми.

Правоохоронці встановили, що державний службовець систематично отримував гроші від місцевих мешканців за оформлення документів на право виплати соціальної допомоги.

Оперативники спецслужби задокументували, що чиновник вимагав сімнадцять тисяч гривень від мешканки районного центру за оформлення соціальних виплат, гарантованих державою, за опіку над трьома неповнолітніми дітьми, яких жінка всиновила з дитячого будинку.

Оперативники спецслужби затримали хабарника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на робочому місці після отримання всієї суми хабара.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 368 Кримінального кодексу України, планується оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину. Операцію проводили спільно зі слідчими Нацполіції в Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Триває досудове розслідування.

Стрічка новин