Картини та скульптурні мініатюри

Саме вони стали основою виставки «Барвистий світ дитинства». Цього дня свою творчість представили найменші вихованці дитячої Художньої школи. Виставка поєднала майже 60 картин. Техніки – різні, серед яких гуаш, акварель, батік та аплікації.

Це різнокольорові олівці. Саме вони – головні помічники на полотнах деяких юних художників.

Організатори виставки робіт вихованців Полтавської Художньої школи вважають: вона – унікальна, адже поєднала два види мистецтва – малюнок та скульптуру. Крім того, на огляд цього дня виставили роботи найменших учасників школи. Вікова категорія – від 9 до 12 років. 

Дар'я Тарасенко, викладач Полтавської дитячої Художньої школи 

- Барвистий світ дитинства, він як сам по собі дуже яскравий, дуже щирий, дуже безпосередній, тобто, такий самий, як наші учні, як наші маленькі дітки. Ми даємо можливість до другого класу розвивати фантазію, знайомимо з формою, кольором.

Загалом на виставці «Барвистий світ дитинства» представлені різні техніки: гуаш, акварель, батік, орігамі.

Дар'я Тарасенко, викладач Полтавської дитячої Художньої школи 

- Роботи представлені у техніці живопис та графіка. Є чорно-білі, є кольорові, є графіка на тонованому папері, є живописні роботи. Тут різноманітні техніки, оскільки діти обирають те, що їм більше до душі.

У кожного юного таланта – власне бачення реальності: тут і герої мультфільмів, і вигадані персонажі. Викладачі говорять: головне – творча уява дитини.

Єва Прасоленко, художниця 

- Я займаюся малюванням, мабуть, більше п'яти років. На малюнку зображена дівчина, хоча інші думають, що це хлопчик.

Вихованці Художньої школи – активні учасники виставок. За своїми плечима мають не одну перемогу.

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої Художньої школи

- Тільки за минулий рік у нас переможців 55 чоловік в обласних і всеукраїнських конкурсах, і в цьому році ми продовжуємо цю традицію. Діти наші постійно беруть участь в виставках: ми постійно беремо участь у бібліотечних закладах міста та школах міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію