Різка зміна погоди в Україні не позначилася на дорогах Полтавщини

Про це заявляють комунальні служби міста та області, говорячи про розчищені транспортні сполучення. Рятувальники звітують: теж працювали усю ніч. В результаті, відбуксирували 167 автомобілів, у тому числі – 2 авто екстреної медичної допомоги. Зараз комунальники та рятувальники продовжують свою роботу і закликають полтавців бути обережними, а ще – не користуватися особистим транспортом без нагальної потреби.

До України прийшов циклон, який приніс холод, сніг та штормовий вітер. Такі погодні зміни не могли не відбитись на ситуації з дорогами. Прес-секретар Служби автомобільних доріг області Юлія Іващенко говорить: працівники служби працювали всю ніч, щоб очистити від снігу та криги дороги державного значення.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Впродовж цієї ночі нашими підрядниками були очищені більше ніж півтори тисячі кілометрів автомобільних доріг та на дороги було висипано понад 400 тонн піщано-сольової суміші. В роботі було задіяно близько 120 механізмів та 150 дорожніх працівників. Жодних обмежень встановлено не було, проте виникали певні ускладнення в русі. В першу чергу це стосується таких ділянок, як підйоми та спуски. Певні проблеми виникали у Великобагачанському районі, в Решетилівському районі. Переважно, можна сказати, що винуватцями таких заторів були водії великовагового транспорту.

Попри складні погодні умови зараз усі дороги міжнародного, національного та територіального значення очищені від наслідків негоди. Про вулиці міста подбала міська влада. Цієї ночі на «порятунок» Полтави  від снігу вийшло 45 одиниць снігоприбиральної техніки та 450 комунальників, які працюють й зараз.

Андрій Лямін, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ

- На сьогоднішню ніч у нас є попередження про те, що погода буде знову погіршуватися. Після 11 очікуємо снігопади. У повному складі приступаємо, не покладаючи рук, до роботи. Всі 45 одиниць у строю, ми готові на 100%.

В першу чергу комунальники очистили від снігу вулиці, якими курсує громадський транспорт, центральні, міжквартально-дворові проїзди, а також під'їзди до закладів медицини та освіти.

Не відпочивали цієї ночі й рятувальники. 135 чоловік особового складу та 32 одиниці техніки допомагали тим, хто потрапив до несподіваної сніжної пастки. Вантажівки, легкові автомобілі та навіть карети швидкої допомоги чекали на порятунок зі снігових кучугур.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини

- Взагалі, за останню добу нашими службами відбуксировано 167 автомобілів. Із них 156 - це вантажні автомобілі, 4 легкових автомобілів, також були 2 автівки екстреної медичної допомоги, одна із них направлялася до вагітної жінки, це у село Максимівка Карлівського району.

Також рятувальники нагадали, що гідрометцентр обіцяє холодну погоду та сніг до кінця тижня. Тож, незважаючи на порівняно спокійну погоду зараз, розслаблятися не слід. Працівники служби з надзвичайних ситуацій закликають без потреби не виїжджати на автодороги.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини

- Якщо вже є дуже велика потреба, то брати з собою теплі речі, брати з собою теплі напої. Обов'язково повністю заряджати мобільні телефони, повністю заряджати баки автомобілів, і вже якщо ви потрапили до снігового замету і вам потрібна допомога, – негайно необхідно телефонувати за номером 101, аби рятувальники могли надати швидко вам допомогу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію