Автомобіль, який більше 20 років розшукували в Криму, знайшли на Полтавщині

За інформацією прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області, тиждень тому, до територіального сервісного центру Лубен, звернулася пані для перереєстрації автомобіля ВАЗ 21099 червоного кольору 1993 року випуску. Під час проведення експертного дослідження, виявили  факт видалення первинного позначення кузова, двигуна, а також встановили, що автомобіль розшукується Гагарінським РВВС м. Севастополя від 07.11.1994 року.

Згідно «Вікіпедії», ВАЗ-21099 Самара — модифікація ВАЗ-2109 з кузовом седан. Випускають з 1990 року. На Заході модель одержала назву Lada Forma.

Від інших моделей сімейства «Самара», ВАЗ-21099 відрізняла передня частина кузова з «довгими» крилами (на відміну від «коротких», з пластикової маскою в передній частині) та капотом, нова решітка радіатора, нова панель приладів. Згодом, ці нововведення перенесли на все сімейство «Самара».

Авто Авто

Габаритна довжина ВАЗ-21099, стосовно інших автомобілів сімейства, збільшилася на 200 мм, за рахунок збільшення заднього схилу. Це дозволило не тільки розмістити багажний відсік, відокремлений від салону, а й забезпечити захист задній частині автомобіля від бруду (забризкування скла задніх дверей було неприємною особливістю ВАЗ-2108 і ВАЗ-2109).

До випуску автомобілів сімейства LADA 110, ця модель була найпрестижнішою і популярною з автомобілів ВАЗ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію