Що таке сквош?

Знайомили з цим видом спорту та його особливостями учнів полтавських шкіл, які прийшли на відбірковий тур програми «Лідери сквошу». Майже 20 щасливчиків, які потраплять до команди, матимуть змогу безкоштовно навчатися з професійними тренерами у фітнес-клубі «Вітамін».

Спочатку традиційно – розминка, а далі тренер вводить новачків в особливості гри сквош. Катерина Дробітько уже активно відпрацьовує удари. Тренування, говорить, подобається, але пов'язати своє життя хоче скоріше з наукою, ніж з спортом.  

Катерина Дробітько, прийшла на відбірковий тур зі сквошу

- Я думаю, що серйозно сквошем я займатися не буду, але заради свого здоров'я, заради фізичної форми я хочу все ж таки спробувати.

Під час тренування інструктори звертають увагу на бажання дитини займатися цим видом спорту та фізичні дані. Адже вважають, що сквош – дуже енергійний, і він підійде як для хлопців, так і дівчат.

Євген Хапікало, інструктор зі сквошу 

- Будь-який спорт допомагає стати дитині на правильний шлях, можна так сказати. Це захоплення, можна «фізику» підтягнути з дитинства. Будь-який вид спорту – це дуже добре, а сквош – дуже енергічний та цікавий.

Ініціатива безкоштовно навчати дітей цьому виду спорту належить фітнес-клубу «Вітамін», яку підтримав і представник команди Андрія Матковського, депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. 

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні уже розпочався перший відбірковий тур дітей від 12 до 14 років. Далі це буде проходити поетапно від можливостей дітей, які виявили бажання пройти відбірковий тур, і в подальшому мають бажання займатися даним видом спорту – сквошем.

Поки що малеча ще невпевнено тримає ракетку, адже для них – це перше знайомство з сквошем. Але ті, хто вирішить таки пов'язати своє життя зі сквошем, матимуть хороші перспективи.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Я сподіваюся, що з «Вітаміну», а далі – з Полтави вийдуть майбутні переможці і лідери не тільки на українському рівні, а й взагалі в світовому рівні зі сквошу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію