Стягненню аліментів присвятили засідання у ГУ ДФС області

На заході представники виконавчої служби познайомили присутніх із основними положеннями Сімейного кодексу, дотичними до цієї теми. Загалом засідання відбулося в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», який започаткований Міністерством юстиції України.

Колектив Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області долучився до загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!».

Алла Рябкова, в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Полтавській області

- Проект по своїй суті є масштабним. Розрахованим на багато етапів співпраці і співпраці у багатьох напрямках. Сьогодні, скажімо так, відбулася реалізація першого кроку в цьому проекті. Було більше обговорено питання захисту майнових прав, свобод громадянина.

А саме представники виконавчої служби розповідали співробітникам ДФС про стягнення аліментів та заборгованостей перед державою, юридичними і фізичними особами.

Сергій Ткаченко, начальник Подільського відділу виконавчої служби м. Полтави

- Обговорені питання реалізації прав стосовно стягнення заборгованості зі сплати аліментів, виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості на користь держави.

Сергій Ткаченко детально висвітлив положення Сімейного кодексу щодо розміру аліментів, розповів, як звернутись до суду для їхнього стягнення, коли припиняється виплата аліментів. Також керівник виконавчої служби надав інформацію про реформи, які відбуваються в сфері примусового виконання рішень, про роботу електронних сервісів Міністерства юстиції та Єдиного реєстру боржників. 

Алла Рябкова, в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Полтавській області

- Ми сподіваємося на системну і плідну взаємодію і по тих напрямках, які безпосередньо стосуються діяльності Державної фіскальної служби. Тому що саме безпосередньо виконавчою службою відбувається найбільша робота зі стягнення коштів до державного та місцевого бюджетів. Усі знають, що велика кількість боржників не згодні виконувати рішення судів, і тому налагоджувана взаємодія з виконавчою службою - це запорука наповнення державного бюджету.

У Державній фіскальній службі запропонували продовжити практику подібних робочих зустрічей. І наступного разу, наприклад, висвітлити питання стягнення податкового боргу та заборгованості з ЄСВ, розробити спільний план заходів та питання інформаційного обміну в рамках виконання рішень судів.

Стрічка новин