У Полтаві провели мовознавчий турнір "Наша мова калинова"

«Розмовляйте українською – це патріотично!». Саме під таким гаслом пройшов цікавий і пізнавальний мовознавчий турнір "Наша мова калинова" у відділі періодики та документів іноземними мовами для учнів Полтавського професійного ліцею сфери послуг.

Учасники турніру змагалися у знаннях правил української мови, відповідаючи на питання вікторини. У конкурсі "Народ скаже як зав'яже", демонстрували знання фразеологізмів, у конкурсі "Дешифрувальник" розшифровували прислів'я. Учні успішно виконали завдання конкурсу "Збери слово" та відповіли на мовні загадки конкурсу "Відгадай-но!", а також добрали гарні епітети до слова "мова" у конкурсі "Прикрась слова".

Молодь ще раз переконалася, яка красива, мелодійна, чудова, багата наша мова.

Саме вона – наша мова – втілює у собі український характер, нашу історію та душевну міць, звичаї та традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу душі людської. У ній сконцентровано всі бажання, надії та сподівання мільйонів людей, що являють собою єдиний український народ. Це великий скарб, який треба шанувати і берегти, наголосили організатори.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію