Кількість квартирних крадіжок зменшилася

Так змінилася статистика у порівнянні з минулим роком. Цьогоріч найбільше грабували квартири на території міста Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів. Щоб тримати своє майно в безпеці, фахівці радять: поставити як мінімум два замка, встановити сигналізацію та дотримуватися елементарних правил безпеки.

Найбільш популярні способи скоєння квартирних крадіжок – злом серцевини замка та підбір ключа. При пограбуванні, наголошують фахівці, людина страждає не лише від матеріальних втрат, а й отримує моральне потрясіння.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській обл.

- Начеб-то ви закриваєтеся на замки, і ці замки якимсь чином були відкриті, і там просто чужі люди перебували, і злочинці зокрема, які викрадали ваше майно, то у людей на певний період є така психотравма. 

Тому полтавцям рекомендують подбати про безпеку власного житла. 

Олександр Лиманець, начальник відділу розкриття злочинів проти власності УКР ГУ НП в Полтавській області

- Перше – це обладнання своїх дверей, свого житла надійними замками, потім перший поверх уже наголошував, намагайтеся ставити решітки.

На стенді в Головному Управлінні Національної Поліції представили базовий блок сигналізацій, які можна установити в квартирі, та розповіли про їх особливості. 

Валерій Солдатов, інженер з монтажу засобів охоронної сигналізації управління поліції охорони Полтавської області

- Датчики і прил, звісно, конструктивно можуть та за зовнішнім виглядом можуть відрізнятися один від одного, але це база. Тут представлений контрольний прилад сигналізації з пультом управління, датчики, які розміщуються в кімнатах та коридорах.

Щоб убезпечити своє житло, полтавцям пропонують взяти участь в акції «Квартира під охорону 2018».  

Сергій Запорожець, начальник управління поліції охорони Полтавщини 

- В період якої ми пропонуємо знижки на монтажні роботи 50% на вартість цих робіт. Також учасникам АТО ми пропонуємо знижку 75% на такі послуги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію