Стихійний ринок «Хитрий» має нову локацію

Ринок перемістили на 100 метрів, де облаштували зручне місце як для продавців, так і покупців. А ще цього дня голова Соціалістичної партії Ілля Кива представив нового керівника Полтавської міської організації цієї політсили Сергія Чередніченка.

Соціалісти повертаються у велику політику. Свої рейтинги вони вирішили заробляти не порожніми обіцянками, а реальними діями. Ілля Кива, який стверджує, що є законним головою партії, розповідає, що відроджує партію з первинних осередків.

25 лютого голова Соціалістичної партії України представив нового керівника Полтавської міської організації Сергія Чередніченка.

Сергій Чередніченко, голова Полтавської міської організації Соціалістичної партії України

- У нас є реальні результати, про які ми вам можемо говорити, показувати, і ми про це тисячу разів говорили. Саме головне для нас - це сформувати сильну команду, команду переможців, які реальними справами будуть боротися з оцими корупційними проявами в нас в місті Полтаві.

Соціалісти говорять: й справді можуть похвалитися конкретними результатами своєї роботи. Зокрема це стосується так званого стихійного ринку «Хитрий». Відтепер, кажуть соціалісти, зусиллями Іллі Киви та Сергія Чередніченка він має нову локацію. 

На старому місці, біля Південного вокзалу, торгівля відбувалася просто з землі, а відтак, на ринку панувала антисанітарія.

Тепер торжище перемістили на 100 метрів, де облаштували зручне місце як для продавців, так і для покупців. 

Сергій Чередніченко, голова Полтавської міської організації Соціалістичної партії України

- Сьогодні зранку ми відвідали ринок на Південному вокзалі, і це є яскравим прикладом того, як можна втілювати і отримувати результат в нашому місті. Там 10 років відбувалася стихійна торгівля, і півроку тому ми навели лад, навели порядок на цій площі.

Голова Соціалістичної партії України Ілля Кива вважає: для повернення свого авторитету партія мусить діяти та виконувати обіцянки.

Ілля Кива, голова Соціалістичної партії України

- Наша задача на сьогоднішній день, якщо ми будемо говорити в загальному, досить зрозуміла - це підвищення соціальних стандартів, соціальної захищеності і, звісно, наведення залізного порядку в країні.

Соціалісти мають намір взяти на партійний контроль проблеми, що стосуються громадського транспорту у Полтаві. Адже тепер полтавці змушені платити 3 грн за проїзд в тролейбусі та 5 – в автобусі та маршрутці.

Голова Соціалістичної партії Ілля Кива вважає, що у вартість тарифу закладено корупційну складову. А відтак, тарифи потрібно знижувати. 

Ілля Кива, голова Соціалістичної партії України

- В даній ситуації ми зможемо знизити тарифи на проїзд, прибравши основний фактор підвищення цих тарифів. Який? Корупцію.

Саме боротьба із корупцією є одним із головних пріоритетів СПУ. І найперше, що на думку соціалістів потрібно зробити, – припинити розкрадання чиновниками коштів фонду соцстрахування. А ще – необхідно націоналізувати енергетичний комплекс, щоб скасувати вбивчі тарифи та викинути з українського енергоринку російських олігархів. 

Ілля Кива та Сергій Чередніченко також запевнили полтавців, що Соціалістична партія готова до боротьби і перемоги на парламентських виборах – задля відновлення соціальної справедливості та встановлення залізного порядку в країні.

Стрічка новин