Вірші та невідомі факти про легендарну поетесу

В обласній бібліотеці говорили про Лесю Українку. У залі – не лише постійні відвідувачі бібліотеки, а й гості з Балаклії. Розповідали на зустрічі не тільки про Лесю Українку, а й про Анатолія Костенка, який вивчав її творчість та життєвий шлях.

25 лютого Україна відзначили 147 років з Дня народження видатної поетеси, драматурга та фольклориста Лесі Українки. Осторонь такої події не лишилися і в обласній бібліотеці. 

Марина Федорова, завідуюча відділом краєзнавства обласної бібліотеки ім.І.Котляревського 

- Сьогодні захід наш присвячений 147-й річниці від Дня народження Лесі Українки. У нас дуже, надзвичайно цікавий захід, бо приїхали люди, які підготували розвідку. Краєзнавчу розвідку про дослідження творчості Лесі Українки Анатолієм Костенком. Анатолій Костенко – він земляк цих людей, які приїхали із Балаклії Великобагачанського району.

Гості з району приїхали спеціально, щоб розповісти полтавцям більше про авторку «Лісової пісні» та ще безлічі класичних творів, знаних у всьому світі.

Любов Луць, директор Балаклієвського НВК 

- Я, навчаючись у Полтавському педагогічному інституті, писала курсову роботу саме за творчістю Лесі Українки. Вперше я зустрілася із книгою Анатолія Костенка «Леся Українка», саме досліджуючи творчість Лесі Українки, але тоді я навіть не придала значення, що це земляк, виходець з того села, у якому я тоді працювала.

Анатолій Костенко – письменник та літературознавець, який досліджував творчість Тараса Шевченка та Лесі Українки, а сьогодні за його роботами дослідження веде гурток в одному з навчальних закладів Великобагачанського району.

Валентина Лиходід, вчитель зарубіжної літератури Балаклієвського НВК

- Ми хочемо висвітлити саме його дослідження життя і творчості Лесі Українки. Ми підготували презентацію про Анатолія Костенка. Також висвітлим роботу гуртка «Джерела» пошукового нашого Овчаренка Едуарда, він про це розповідав на багатьох конкурсах, ми маємо призові місця.

Учень 9-го класу Едуард Овчаренко певен: вивчати творчість та життя видатних українців цікавіше за власними дослідженнями, тож сьогодні юнак презентує роботу свого гуртка «Джерела» над біографією Лесі Українки.

Едуард Овчаренко, учень Балаклієвського НВК

- Ну він багато чого дослідив, дослідив біографію Лесі Українки. Дуже змістовне таке, спілкувався з багатьма, спілкувався з людьми, які знали саму Лесю Українку, тобто, це вони могли щось розповісти про неї, про те, який у неї був характер і все те, чого немає зараз, він дослідив її творчість, життєвий шлях.

Гості заходу цього дня не лише згадали відомі факти про українську поетесу, а й більше дізналися про дослідників її творчості.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію