Лохвицькі рятувальники отримали новий сучасний пожежний автомобіль

23 лютого вицької районної відбулося урочисте вручення лохвицьким рятувальникам пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ, укомплектованого сучасним обладнанням. Спецтехніка придбана за рахунок ДСНС України.

Останніми роками Полтавський гарнізон ДСНС України поступово оновлюється сучасним аварійно-рятувальним обладнанням, технічним спорядженням та технікою.

Вже з початку 2018 року рятувальники Полтавської області офіційно отримали 6 одиниць техніки, аварійно-рятувальне обладнання та бойове спорядження, яке придбане за рахунок державного та обласного бюджетів.

Техніка та обладнання, яке отримують рятувальники значно підсилює матеріально-технічну базу гарнізону та дає змогу більш оперативно реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.

ДСНС ДСНС

Також, в ході робочої поїздки Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб обговорив із керівництвом району питання створення місцевої пожежної охорони на території сіл Токарі та Вирішальне Лохвицього району. Також, на території Токарівської сільської ради планується створення Центру безпеки громади.

Керівник обласної Служби порятунку "101" поспілкувався і з особовим складом 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Перевірив готовність підрозділу до дій за призначенням, ознайомився зі станом техніки, обладнання та бойового спорядження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію