«Кривава арка»

Так називали події, які сталися біля газетного ряду у квітні 2017 року. А сьогодні у залі Октябрського суду – чергове засідання у цій справі. Двоє постраждалих від ножових поранень та повна зала активістів – такий вигляд мала цього дня судова зала. Переглядали відеоматеріали, долучали нові докази, але що ж вирішили?

Минулої весни 5 квітня 2017 року полтавців схвилювали події, що стосувалися арки. Багато учасників тоді отримали переломи кінцівок, струси мозку, а два полтавські активісти Олександр Коба та Дмитро Юденко мали тяжкі ножові поранення.

Олександр Коба, потерпілий

- Я прийшов захищати людей від рейдерського захоплення, отримав мінімум 11 ножових поранень в центрі міста, в центрі мирного міста – не на війні. Ну і, власне, на мою думку, ця подія взагалі неприпустима для будь-якого мирного міста.

З приводу цього питання проводили вже не одне судове засідання, а сьогодні – чергове. На лаві підсудних – двоє обвинувачених – Євген Усенко й Анатолій Прядко. Зала суду повна активістів, які прийшли дізнатися, чим же закінчиться справа. Деяких попросили залишити приміщення, адже для всіх не вистачило місця.

Засідання затримали майже на пів години, а в той час між активістами та одним з обвинувачуваних виникла сварка. 

сварка з обвинувачуваним

У ході розслідування переглянули відеоматеріали слідчого експерименту, який проводили з потерпілими Олександром Кобою та Дмитром Юденком. Долучали нові докази та матеріали. Сторона захисту та обвинувачувані коментувати ситуацію на камеру відмовилися. 

Рішення так і не винесли – засідання перенесли на 13 березня. До цього часу обіцяють вивчити нові матеріали у справі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію