Соціалісти та соціал-демократи оскаржують рішення про підняття вартості проїзду у Полтаві в суді

У п'ятницю до окружного адміністративного суду відповідну позовну заяву подав народний депутат України Сергій Каплін. Обранець каже: його команда прагне не лише повернути старі тарифи, а й добиватися ще більшого зменшення.

Полтавський окружний адміністративний суд. У п'ятницю на його подвір'ї збираються соціалісти та соціал-демократи на чолі з народним депутатом України Сергієм Капліним, щоб подати позов до Полтавського міськвиконкому. 

Сергій Каплін, голова Соціалістичної партії України

- Ми сьогодні робимо той крок, на який ви очікували останні місяці, ми готувалися, ми підготували і подаємо сьогодні позов до суду, аби скасувати абсолютно несправедливо нараховані вам нові ціни на проїзд у місті Полтава.

Позивач каже, міськвиконком порушив процедуру прийняття тарифного рішення. За словами соціал-демократів, вони зібрали необхідні документи та готові боротися за справедливі тарифи для полтавців. 

Юрій Синяк, депутат Полтавської міської ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Після того, як наш член виконкому від нашої партії Анатолій Вертелецький нам повідомив, що на виконком винесли таке рішення по підняттю проїзду до 5 гривень у маршрутках та до 3 гривень – у тролейбусах, ми відразу відреагували і підготувала проект рішення з Олександром Шамотою про відміну рішення міськвиконкому. Ми цей проект рішення винесли на минулу сесію, але до нашого розчарування, цей проект рішення не був підтриманий.

Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Ми не говоримо зараз про необґрунтованість тарифів, ніхто не бачив цих розрахунків взагалі щодо 5 гривень, підвищення тарифу. Ми не говоримо про диспетчерську службу, яка є приватною фірмою, хоча в усіх містах України вона – комунальний заклад, вона прозоро працює, визначає маршрути, перевізників і так далі. Ми сьогодні говоримо, що це – регуляторний акт, який повинен був за 2 місяці оприлюднений в пресі, на сайті міської ради і був обговорений громадськістю, фахівцями, депутатами міської ради.

Причому зараз мова йде не лише про повернення колишньої вартості проїзду, а це – 4 гривні в автобусі та 2 – у тролейбусі, а й про її ще більше можливе зниження. До суду цього дня прийшли депутати-соціал-демократи Полтавської обласної, міської та районних рад у місті Полтаві.

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної у м. Полтаві ради від Соціал-демократичної партії (СДП)

- Сьогодні прийшли підтримати полтавців, підтримати їхні вимоги стосовно справедливості тарифу на проїзд. А також хочемо їм сказати, що будемо підтримувати у всіх починаннях щодо перегляду тарифів, які в нашому місті відбуваються.

Позов у суді прийняли. Це – початок великої справи, кажуть соціалісти.

Це – відмітка про подання позову для скасування рішення міськради про підвищення вартості проїзду для простих громадян у тролейбусі і маршрутному таксі. Як пам'ятаєте, ще за радянських часів: «Он сказал «Поехали» и махнул рукой». Поїхали по 4 гривні, так що вперед!

Народний депутат України Сергій Каплін планує бути присутнім на кожному судовому засіданні, присвяченому тарифам у транспорті, аби добитися зниження вартості проїзду для полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію