За 2017 рік у Полтаві подано 3246 декларацій про майновий стан на суму понад 308 мільйонів гривень

За останніми даними, у місті декларації заповнив 31 гривневий мільйонер, саме вони минулого року сплатили державі податків на 18 з половиною мільйонів гривень, що значно більше, ніж у минулому році. Про підсумки цього дня говорили в Державній податковій інспекції міста Полтави.

У Головному управлінні податкової інспекції Полтави звітували про роботу за 2017 рік. За словами керівництва служби, загалом рік був успішним: полтавці сплатили до бюджету майже 26 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 3 з половиною мільйона гривень військового збору.

Олена Коробова, головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків ГУ ДФС у Полтавській обл.

- Станом на 31 грудня 2017 року було подано 3246 декларацій про майновий стан і доходи. А саме, 1569 обов'язкових декларацій та 1677 декларацій для отримання податкової знижки. По обов'язковим деклараціям громадянами задекларовано доходів на суму 308,2 мільйона гривень.

У порівнянні з 2016 роком кількість обов'язкових декларацій дещо зменшилась, говорить завідуюча сектором організаційної роботи ДПІ у м.Полтаві.

Тетяна Гуржій, завідуюча сектором організаційної роботи ДПІ у м.Полтаві

- Кількість обов'язкових декларацій, вона у нас трошки зменшилась у порівнянні з попереднім роком у зв'язку з тим, що минулого року набув чинності закон, який передбачає звільнення від оподаткування доходів у вигляді спадщини для членів сім'ї другого ступеню споріднення.

У порівнянні з 2016 зменшилась й кількість мільйонерів: 79 проти 31. Сума ж податків, сплачених особами зі значними доходами, збільшилася: у 2016 році вона становила трохи більше чотири мільйони гривень.

Тетяна Гуржій, завідуюча сектором організаційної роботи ДПІ у м.Полтаві

- У нас у минулому році задекларували свої доходи, як вже було сказано, 31 громадянин-мільйонер, і до сплати їм було нараховано 18 з половиною мільйонів гривень. Тобто, ця 31 особа повинна була сплатити до бюджету 18 з половиною мільйонів гривень, це за підсумками тих декларацій, які вони подали.

З січня 2018 року в Україні вже стартувала кампанія декларування доходів громадян. Керівництво служби закликає полтавців декларувати доходи вже зараз, аби уникнути черг. Дієвим способом збереження власного часу податківці називають і систему електронного декларування.

Олег Бакум, в.о. начальника ДПІ у м.Полтаві ГУ ДФС у Полтавській обл.

- Є електронний кабінет платника, його функціонал постійно розширюється, ним можна скористатися. Обов'язковою умовою є лише отримання електронного цифрового підпису, тобто, електронного ключа. Його можна отримати у різних акредитованих центрах, вони є і безкоштовні - це у нашому акредитованому центрі, і платні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію