До кінця року у Полтаві може з'явитися сучасний ЦНАП

Навколо його створення об'єдналися обласна та міська влади. Меморандум про співпрацю у цьому напрямку у п'ятницю підписали в облдержадміністрації губернатор Валерій Головко та Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Кількасот різноманітних адміністративних та соціальних послуг в одному місці. Сучасний ЦНАП зведуть у Полтаві поблизу будівлі обласної ради.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- Це вже є наміром до того, щоб громадянин, який хоче отримати, наприклад, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, міг прийти, здати всі необхідні документи і найближчим часом отримати цей документ. Якщо йому потрібно якусь довідку отримати з архітектури, з Державного земельного кадастру, він може все в одній будівлі, не їздити по різним куточкам міста, отримати все в одному місці.

Перший крок до цього вже зробили. У п'ятницю у приміщенні облдержадміністрації представники обласної та міської влад підписали меморандум про співробітництво у створенні нового Центру надання адміністративних послуг.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Саме цей Центр надання адміністративних послуг буде надавати більше трьохсот послуг мешканцям міста Полтави та Полтавської області. Я думаю, що це буде приклад для всієї області, які ЦНАПи повинні бути, в якому форматі. І найголовніше - це буде не просто нова, сучасна будівля, а те місце, де люди будуть вчасно, в термінах, передбачених законом, отримувати послуги.

Кошти на будівництво Центру спрямують із трьох джерел: обласного та міського бюджетів, а також із Фонду регіонального розвитку.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Усі ми живемо у місті Полтаві, і цей центр у Полтаві необхідний. Але сьогодні збудувати тільки за кошти територіальної громади міста це дуже-дуже важко. Тому хочу висловити подяку і голові облдержадміністрації, і голові обласної ради, і всьому депутатському корпусу обласної ради за те, що вони також виділять кошти для будівництва цього центру.

У планах засновників – відкрити новий Центр вже наприкінці цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію