У Полтаві з'явилась нова громадська організація, покликана захищати права споживачів

Очолив її колишній голова Антимонопольного комітету України у Полтавській області Володимир Оніщенко. Організація захищатиме права споживачів, створюватиме конкурентне економічне середовище в області, а також навчатиме на практиці студентів.

У жовтні 2017 року у Полтаві було зареєстровано нову громадську організацію «Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів». Відповідальність керувати організацією взяв на себе Володимир Оніщенко, у минулому – керівник Антимонопольного комітету Полтавської області, більшість членів новоспеченої організації також працювали у комітеті. Під час прес-конференції голова організації розповів про завдання, які стоять перед новоствореним об'єднанням.

Володимир Оніщенко, голова ГО «Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів»

- Одна із основних задач полягала у тому, що необхідно було зберегти той кадровий потенціал територіального відділення, який, на превеликий жаль, у серпні-вересні місяці велика частина людей була звільнена, у нас відбулося деяке скорочення у територіальному відділенні, і з 21 чоловіка на сьогоднішній день там залишилося 8.

За словами Володимира Оніщенка, піти з Антимонопольного комітету та створити власну громадську організацію було його особистим бажанням. Необхідність створення такого об'єднання у Полтаві голова «Науково-практичного центру розвитку конкуренції та захисту прав споживачів» пояснює великою кількістю помилок у роботі сучасного адміністративного управління. 

Володимир Оніщенко, голова ГО «Науково-практичний центр розвитку конкуренції та захисту прав споживачів»

- Основне завдання наше буде – це адвокатування конкуренції. У нас раніше, до 2015 року, було у системі таке поняття, як адвокатування конкуренції, ми проводили семінари, виїзні засідання, «круглі столи» у містах та районах. Там доводили бізнесу, органам влади позицію законодавства нашого. Де відбувається порушення, як їх уникнути і саме головне – їх не допускати.

Також громадська організація досліджуватиме конкурентне середовище, проводитиме просвітницьку роботу та долучатиме до своєї роботи молодь. Послуги для населення громадська організація надаватиме безкоштовно. Кінцевою метою структури є зведення до мінімуму кількості економічних порушень на Полтавщині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію