Вже 5 років поспіль благодійність змушує серця полтавців битися в унісон

Концерт «Добро об'єднує серця» щороку готують учні, батьки та педагоги закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти. Цьогоріч до акції долучилися працівники й інших галузей. Кошти, зібрані під час благодійного концерту, перерахували Полтавському клінічному пологовому будинку.

Зала палацу дозвілля «Листопад» заповнена гостями. Тут вони – заради шляхетної мети – збору коштів для закупівлі обладнання для міського клінічного пологового будинку. Благодійний концерт «Добро об'єднує серця» уже 5 років поспіль проходить під патронатом Полтавського міського голови.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Не принципово, скільки ми коштів назбираємо на наш пологовий будинок Полтавський міський, але принципово те, що сьогодні люди своїм прикладом показали, що чужих дітей не буває. І сьогодні хочу сказати, що найцінніше, що є у цьому житті, – це саме життя, життя людини, здоров'я людини, а життя і здоров'я дитини – це, мабуть, неоціненна річ, і сьогодні це безцінне.

Долучитися до допомоги цього дня прибуло чимало гостей, кожен поспішає долучитися до збору коштів.

Світлана Зубенко, завітала на благодійний концерт

- Назва заходу – «Добро об'єднує серця». Сьогодні всі серця стукають в унісон, тому що ми, в першу чергу, люди і повинні допомагати одне одному. Ми повинні допомагати дітям, допомагати ближньому, мабуть, у цьому і є покликання людини.

Присутня на заході і Наталія Удовицька – головний лікар міського клінічного пологового будинку. Саме вона отримала з рук очільника міста сертифікат на закупівлю обладнання.

Наталія Удовицька, головний лікар Полтавського міського пологового будинку

- Благочинність – це дуже добра справа, а медичні працівники взагалі щодня це роблять для людей. І ми завжди, кожного року підтримуємо ці заходи, кожного року активну участь приймає весь колектив міського клінічного пологового будинку, на чию б користь вони не проводились.

Тих, хто захотів продемонструвати свій талант та допомогти у зборі коштів, цього разу також стало значно більше. Так до організації свята цьогоріч долучилися не лише учні, батьки та викладачі середньої, дошкільної та позашкільної освіти, а й працівники інших галузей гуманітарної сфери. Кожен, хто допоміг, додав своє «серце» до серця єднання.

На сцені і Ксенія Глушко, цього вечора для глядачів дівчина підготувала вірш.

Ксенія Глушко, учасниця благодійного концерту

- Завжди хочеться робити щось хороше для людей, завжди хочеться долучитися до чогось хорошого, ну і, звісно, зайнятися творчістю також. Розповідати вірші – це також творчість.

Загалом за 5 років проведення благодійного концерту зібрано близько 400 тисяч гривень. Цього ж разу – 81 тисячу 400 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію