Телефони повинні працювати!

На цьому неодноразово наголошували під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. А ще адреси всіх служб мають бути точними, а техніка – справною. Все це перевірить Державна служба України з надзвичайних ситуації у період із 12 по 22 березня по всій Полтавській області.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на порядок денний винесла три питання, одне з яких – стан захищеності Полтавщини, що стосується цивільної безпеки.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ми інколи плутаємо деякі поняття: безпека та безпечність. От я не хотів би, щоб деякі керівники застосовували принцип безпечності. Так завжди буває, що коли ми розслабляємося чи забуваємо про деякі речі, то так воно і виникає.

За словами губернатора Валерія Головка, перевірку стану готовності всіх служб проведе Державна служба України з надзвичайних ситуації. Вона триватиме із 12 по 22 березня. Але представники деяких підрозділів мали технічні питання, що стосуються перевірки. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- У нас, на жаль, немає чіткого положення, щоб ми розуміли, що будуть перевіряти. От саме оті питання, які ви сказали. І також, щоб ми чітко розуміли, чи правильно ми підготували документи, чи ні.

А Полтавський підрозділ Головного управління з надзвичайних ситуацій уже почав підготовчі роботи з питання перевірки.

Олександр Лисенко, заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області

- З минулого тижня ми вже почали перевірку та надання допомоги. Завтра виїжджаємо і перевіряємо захисні споруди: ті, що наші, та ті, що закріплені за іншими підрозділам.

Фахівці наголошують: всі служби мають перевірити свої телефони та адреси, щоб в разі катастрофи жителі могли зв'язатися із спеціалістами. 

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА

- Тому телефони обов'язково всі перевірити. Це буде перевірено 100%. А ще адреси та техніка. Техніка, щоб не було питань. Особливо районів стосується.

Щоб розуміти, яка ситуація в області, під час засідання представники членів комісії тримали відеозв'язок з керівниками міст та районів з усієї Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію