У полтавському торгово-розважальному центрі наприкінці лютого відкриють «Паспортний сервіс»

Джерело: pasport.org.ua

Запрацювати такий «Паспортний сервіс» у мережі Центрів обслуговування громадян від Державного підприємства «Документ» у Полтаві має 26 лютого.

Розташують його на третьому поверсі торгівельно-розважального центру «Київ».

Організатори зазначають: протягом дня сервіс прийматиме близько 250 осіб. Також там зможуть оформити собі ID-картки жителі Київського району міста.

«У просторому приміщенні на майже 500 кв. метрів працюватимуть 6 робочих станцій на прийом документів, фотографування та зняття біометричних даних та дві – на видачу уже готових закордонних паспортів та ID-карток. Завдяки автоматизації усіх технологічних процесів процедура оформлення паспорта складатиме лише 15-20 хвилин,» - йдеться у повідомленні ДП «Документ».

Додають: у центрі за бажанням клієнтів можна буде скористатися іншими супутніми послугами, серед яких –оформити страховий поліс, апостилювати документи, необхідні за кордоном, отримати інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

У залі працюватиме безкоштовний WI-FI. Для дітей підприємство облаштує ігровий майданчик. Про готовність паспорта громадян інформуватимуть за допомогою СМС.

Працюватиме сервіс у будні з 9:00 до 18:00 (без перерви на обід), у суботу з 9:00 до 13:00.

Нагадаємо, У ПОЛТАВСЬКОМУ ФУТБОЛЬНОМУ КЛУБІ «ВОРСКЛА» З’ЯВИТЬСЯ «СІМЕЙНИЙ» СЕКТОР

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію