У Шишацькій ЦРЛ – оновлення

У рамках програми соціального партнерства між Шишацьким районом та компанією «ДТЕК Нафтогаз» у лікарні повністю замінили дах, відремонтували дитяче відділення і закупили сучасне медичне обладнання. На все витратили 1 млн 200 тисяч гривень. Загалом програма соціального партнерства 2017 року між Шишацьким районом та «ДТЕК Нафтогаз» була профінансована компанією на 5 мільйонів гривень.

Компанія «ДТЕК Нафтагаз» вже п’ять років реалізує програму соціального партнерства з Шишацьким, Полтавським та Миргородським районами Полтавської області. В рамках програми за 5 років було профінансовано  проектів на понад понад 35 млн гривень. Кошти пішли на реалізацію інфраструктурних, медичних та культурних проектів, спрямованих на розвиток громад. 

Олександр Фесак, начальник цеху з видобутку нафти, газу і газового конденсату ПрАТ «Нафтогазвидобування» (ДТЕК Нафтогаз) 

- Я впевнений, що плідна співпраця, яку ми проводимо вже декілька років, – гарна традиція і вона буде продовжуватися.

В рамках цієї ж співпраці у районну лікарню закупили необхідне сучасне обладнання. 

Владислав Сафонов, голова Шишацької районної ради

- Всього у 2017 році використали 5,2 млн гривень. Для Шишацького району це значна сума, тому я ще раз дякую нашим партнерам ДТЕК за цю дійсно плідну співпрацю, яка покращує життя нашого району.

Тепер в арсеналі лікарів є коагулятор, який використовують для операцій та зупинки кровотеч, телекарт та безконтактний індикатор внутрішньоочного тиску. Всі ці прилади значно полегшують прийом у лікаря і обстеження пацієнтів. 

Також у 2017 році у дитячому відділенні Шишацької районної лікарні зробили капітальний ремонт даху.

Маргарита Яворовська, завідуюча педіатричним відділенням Шишацької ЦРЛ

- Ми не зупиняємося на досягнутому — плануємо відремонтувати перший поверх нашого корпусу. Можливо, там будуть і боксовані палати, і напівбокси.

Лікарі вважають: все це потрібно у зв’язку з сьогоденням, адже інфекцій багато, а спеціальне обладнання дасть змогу забезпечити ізоляцію хворих. 

Олексій Раптанов, директор з видобутку та переробки вуглеводнів «ДТЕК Нафтагаз» 

- Я думаю, ми доведемо будівлю лікарні до логічного завершення, щоб жителі району почувалися, як удома, так комфортно і зручно, щоб не було жодних проблем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію