Хол Горішньоплавнівського Центру первинної медико-санітарної допомоги ремонтують за мільйон гривень

Джерело: www.facebook.com/HorishniPlavniMR

У Центрі ПМСД триває реконструкція головного холу. 

Про етапи роботи говорили у ході робочої виїзної наради міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, заступник головного лікаря з медичної частини Людмила Романенко, передає місцева міськрада.

За словами керівника міста, необхідність виконання капітального ремонту холу Центру ПМСД назріла давно, але першочергові фінансові потреби не дозволяли зробити це раніше.

«За фінансовою підтримкою проекту звернувся до народного депутата України Костянтина Жеваго, який погодився підтримати ініціативу. Вартість реалізації проекту складає 1 млн грн. Плануємо зробити гарний сучасний хол, у якому буде приємно та комфортно перебувати нашим містянам. Звісно, будуть створені умови для людей з інвалідністю,» - додав Дмитро Биков.

Відповідно до проекту планують здійснити повну реконструкцію холу І поверху Центру ПМСД, реконструкцію центрального входу з облаштуванням автоматичних розсувних дверей, оснащених повітряними тепловими завісами, замінити систему опалення, освітлення, електропостачання.

Ремонт виконають з використанням сучасних технологій та матеріалів. На підлогу планують укласти промисловий лінолеум, стійкий до зносу, здатний витримати механічні навантаження щоденного потоку відвідувачів.

Також будуть облаштовані нові реєстратура, колл-центр, кабінет виписки лікарняних листів, кабінет долікарського обстеження та обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ – НА 6 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію