У Полтаві покажуть фільм про зникнення архітектурних пам’яток України, серед яких – Кадетський корпус

Джерело: www.facebook.com/events

Фільм про проблему зникнення архітектурних пам'яток по всій Україні під назвою «Зберегти не можна зруйнувати» можна переглянути полтавцям  27 лютого о 14:00.

Показ влаштують у Зеленій залі Полтавської облдержадміністрації (вул.Соборності, 45).

Зазначають: вхід вільний, проте слід зареєструватися.

При підготовці стрічки режисери побували у 9-ти історичних містах, які за останні роки втратили в цілому сотні пам'яток архітектури: у Києві, Дніпрі, Полтаві, Одесі, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Запоріжжі та Харкові.

Сценаристи провели інтерв'ю з 50-ма експертами – від жителів міст і активістів до мерів та міністрів, наприклад, взяли коментарі у мера Львова Андрія Садового та міністра культури України Євгена Нищука. Також поспілкувалися із зарубіжними експертами з Німеччини, Польщі, Росії. Серед полтавських експертів фільму.«Автори зафіксували на камеру 150 архітектурних пам'яток, що само по собі вже є унікальним документом епохи — так багато, що не всі їх вдалося помістити у фільм. Серед тих, що все ж таки потрапили до остаточної версії картини — Полтавський кадетский корпус,» - йдеться у повідомленні в соцмережі.

Також після перегляду можна буде отримати коментар авторів про те, як створювався фільм, про складнощі при зйомках, дізнатися в організаторів проекту «Ctrl + S. Закон на захисті культурної спадщини України» про його майбутнє, про юридичні тонкощі, які присутні в цій сфері, які зміни в проекті відбулися з часу проведення прес-конференції в грудні 2017 року.

Крім цього, обговорять шляхи вирішення проблеми та які дії можуть бути зроблені в екстрених ситуаціях, що складаються навколо пам'яток архітектури.

Нагадаємо, «КІБОРГИ» VS «АСТРАЛ»? – У КРЕМЕНЧУЦІ БІЙЦІВ ЗАПРОСИЛИ НА «КІБОРГІВ», А ПОКАЗАЛИ ФІЛЬМ ЖАХІВ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію