Українські студенти зможуть отримати диплом міжнародного зразка

У Полтавському університеті економіки і торгівлі презентували проект Erasmus+ «Магістерська програма з підприємництва консорціуму закладів вищої освіти». Навчання за нею розпочнеться у квітні і триватиме 18 місяців.

Цими днями у Полтавському університеті економіки і торгівлі презентували унікальний проект: «Магістерська програма з підприємництва консорціуму закладів вищої освіти». Це перша і єдина в Україні навчальна програма, розроблена консорціумом шести європейських вищих навчальних закладів Мальти, Греції, Угорщини, Італії, Словаччини та України.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля.

Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ 

- Окрім свого практичного значення, для тих студентів, які будуть працювати в його рамках, має ще таке цивілізаційне значення для системи вищої освіти України в цілому.

У прямому ефірі з учасниками презентації був директор Адвеніо еАкадемії, вищого навчального закладу Мальти - координатора консорціуму, Стівен Д'Алесандро, який презентував саму програму, розповів про її переваги, 2 види стипендій, що передбачені Європейським Союзом. А керівник проекту від ПУЕТ, проректор Олена Чернявська розповіла про склад міжнародного консорціуму, трирічний досвід міжнародної співпраці над створенням єдиного навчального контенту. 

Олена Чернявська, проректор ПУЕТ, керівник проекту МНЕІ-МЕ

- На сьогодні Програма уже акредитована в Євросоюзі і це означає, що диплом нашого консорціуму буде автоматично прийматися не тільки всіма європейськими країнами, але також всіма країнами Болонського процесу.

Під час заходу від імені Національного Erasmus+ офісу в Україні до присутніх звернулася Іванна Атаманчук, яка наголосила на унікальності для України цього проекту та його значущості. Оскільки програма розрахована на представників малого та середнього бізнесу, керівників та власників підприємницьких структур, саме вони взяли активну участь в її обговоренні. Представники міської та обласної рад та адміністрацій також підкреслили потребу в подібних програмах, що сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу Полтавської області та України в цілому. Крім того, оскільки проект міжнародний, то за цією програмою мають можливість навчатись іноземні студенти.

Хассан Амір Хуссейн, координатор набору іноземних студентів в Україні

- Це новий ефект для нас, як іноземців, яких ми агітуємо, як абітурієнтів для освіти в Україну. Ми давно робимо крок до європейської освіти. І я думаю, ми вже досягли того рівня освіти, і мені дуже приємно брати участь в цій освіті.

Магістерська програма сформована відповідно до вимог європейських університетів і включає 6 фундаментальних та 3 дисципліни професійної підготовки. Крім цього, професійне стажування в одній із країн консорціуму, написання та презентацію бізнес-плану європейському інвестору.

Олена Чернявська, проректор ПУЕТ, керівник проекту MHEI-ME

- Перший набір співфінансується Європейським Союзом, і 20 студентів можуть розраховувати на 50% знижку на навчання. Крім того, є декілька стипендій з повним фінансуванням Європейського Союзу. 

Для отримання стипендії та участі в першому наборі студентів, навчання якого розпочинається вже 1 квітня 2018 року, необхідно подати пакет документів до 28 лютого 2018 року. Обмежень у віці немає. За більш детальною інформацією слід звертатись до Міжнародного науково- освітнього центру ПУЕТ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію