Ще 2 місяці тому навчально-реабілітаційний центр для дітей з вадами розумового розвитку за адресою вулиця Медична, 5 належав управлінню освіти

Але остання медична комісія постановила, що його вихованці повинні перебувати в інтернатах, а не в реабілітаційному центрі. Тож постало питання закриття закладу. Однак батьки його вихованців спільно з міською владою знайшли вихід – створили громадську організацію, яка на базі колишнього центру створила новий, тепер вже – на громадських засадах.

Навчально- реабілітаційний центр для дітей з вадами розумового розвитку проіснував 5 років. Ще в минуломі році медична комісія, оглянувши дітей, постановила, що вони не мають права перебувати в закладах освіти на зразок цього центру – їх треба направити до інтернатів. Тому на сесії міськради депутати були змушені ліквідувати реабілітаційний центр. Але такий варіант не влаштовував батьків таких дітей.

Батьки вихованців центру, не бажаючи відправляти їх до інтернатів області, вирішили створити власний реабілітаційний центр для дітей з вадами розумового розвитку. Для цього вони, за допомогою міської ради, створили громадську організацію, яка і стала засовником цього центру. Назвали його «Наш дім», а розмістили в тих самих приміщеннях, де був попередній центр – тут і прошло офіційне відкриття оновленого закладу. За оренду новий центр платитиме символічну суму – одну гривню, а вже на наступному тижні отримає грошову допомогу, зазначив заступник міського голови Олександр Русін.

Стрічка новин