Полтавська область лідирує по поголів’ю ВРХ та корів в сільськогосподарських підприємствах

Джерело: Корисно знати

Про це говорили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації під час засідання колегії, яку провів директор Департаменту Сергій Фролов. 

За словами посадовця, у минулому році за обсягом виробництва валової продукції область займає 4 місце серед регіонів України. Питома вага регіону в загальнодержавному виробництві сільгосппродукції склала майже 6%, передає Полтавська ОДА.

«Минулий рік для аграріїв Полтавської області виявився засушливим, спекотним та непередбачуваним за погодними умовами. У зв’язку із повітряною і ґрунтовою посухами та високими температурами в літній період ускладнилася ситуація  по пізніх культурах, особливо на посівах сої, кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків,» - зазначив очільник Департаменту.

Проте, зазначає Сергій Фролов, аграрії Полтавщини зберегли лідируючі позиції в державі по виробництву сільськогосподарських культур. Всіма категоріями господарств вирощено майже 7 % від загальнодержавного обсягу зернових культур, 10% – цукрових буряків, 8 % - сої. По валовому збору зернових культур область займає 3 місце серед регіонів України (4,2 млн тонн), 4 місце по виробництву сої (315,2 тис. тонн) та цукрових буряків (1,4 млн тонн) у 2017 році.

Лідируючі позиції Полтавська область займає і з виробництва продукції тваринництва. Серед регіонів України по поголів’ю ВРХ та корів у сільськогосподарських підприємствах область займає 1 місце, по поголів’ю свиней – 4 місце.

Нагадаємо, ЦЬОГОРІЧ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОГНОЗУЮТЬ СТРІМКИЙ РОЗВИТОК МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію