Художник з Лубен показав пейзажі рідного міста у Галереї мистецтв

Володимир Мірошниченко, який працює у стилі реалізму, вже демонстрував свої роботи у Миргороді, Яготині, Києві, Лубнах, а цими днями відкрив персональну виставку у Полтаві. Великим поштовхом у творчості митця стало його офіційне прийняття до Національної спілки художників України. Більше про талановитого лубенця - у сюжеті нашої знімальної групи.

Володимир Мірошниченко - художник-реаліст, давно і добре відомий на своїй малій батьківщині - Лубенщині. Днями творець пейзажів та портретів представив свої роботи у Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Про таку експозицію, говорить художник, мріяв вже давно. За останні роки свої персональні виставки показав у музеї Шевченка в Яготині, у Миргороді, Галереї мистецтв Лубен, Краєзнавчому музеї Миргорода, та навіть монетному дворі у столиці.

Ольга Курчакова, директор Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка

- Я розуміла, що це реаліст художник, що він потужний, що він такий міцний реаліст, як говорять. Але особисто, ми навіть особисто не дуже були знайомі. Він писав заявку на виставку дуже давно, і ось у цьому році він став членом Національної спілки художників України, ну я вирішила, що вже потрібно робити виставку.

Серед робіт на виставці більшість - пейзажі та натюрморти, про те є і кілька портретів.

Володимир Мірошниченко, автор виставки

- От мені сьогодні хотілося познайомити полтавського глядача з нашим Лубенським посульським краєм. Ну тут не тільки представлені пейзажі, тут як ви бачите представлені і такі жанри як портрет і натюрморт - це також мої найулюбленіші жанри.

Щодо зображень людей, на них лише важливі для художника обличчя - дружина, син, сплячий онук. На портретах можна побачити і художника Віктора Трохимця-Милютіна, якого Володимир Мірошниченко вважає своїм вчителем та одним з натхненників.

Віктор Трохимець-Милютін, член Національної спілки художників України

- Саме головне, те що я, коли дивлюсь на його роботи, я бачу Лубни. Це не копія, не перемальовка, а це твір, де прямо поруч з отими людьми, вони ідуть по тій дорозі і наче ти теж можеш іти.

Основним власним досягненням Володимир Мірошниченко вважає своє прийняття до Національної спілки художників України, що відбулося у 2017 році. Сьогодні ж художник продовжує активно розвиватися у напрямку реалізму.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію