Стало відомо, коли відбудеться допит Порошенка

Президента України Петра Порошенка буде допитають в Оболонському районному суді Києва як свідка у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича в середу, 21 лютого.

"У середу ми допитаємо президента України Петра Порошенка і посла (постпреда України при ООН Володимира - ІФ) Єльченка. Це останні свідки сторони обвинувачення у цьому процесі", - повідомив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко.

Як повідомлялося, 28 листопада 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що екс-президенту України вручено підозру за двома статтями Кримінального кодексу - ст. 110, 111 Кримінального кодексу України (держзрада і посягання на територіальну цілісність держави). 4 травня 2017 року Оболонський райсуд Києва розпочав розглядати справу за обвинуваченням В.Януковича в державній зраді.

Суд прийняв рішення допитати П.Порошенка у справі про державну зраду В.Януковича. "Наступного тижня ми плануємо допитати постпреда України при ООН Єльченка, а також президента України Порошенка Петра Олексійовича", - сказав прокурор у справі Руслан Кравченко 14 лютого 2018 року.

Того ж дня пройшов допит у тій самій справі секретаря Ради національної безпеки і оборони України, колишнього в.о. президента України Олександра Турчинова, який тривав чотири з половиною години.

18 лютого П.Порошенко заявив про намір брати участь у процесі у справі про державну зраду В.Януковича і важливість розслідування злочинів проти учасників Революції гідності в 2014 році.

"Зло має бути покаране, і тому вперше в українській історії я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли президент особисто це робить. Але це справа кожного з нас", - заявив П.Порошенко на церемонії відкриття виставки, присвяченій учасникам Революції гідності - творчим особистостям "Переведи мене через Майдан" у Києві в неділю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію