65 учнів – кращі знавці економіки

На третій етап Всеукраїнської олімпіади, який проходив у Полтавській аграрній академії, приїхали учасники з усієї області. Це – учні 9-11 класів, які отримали перемогу на попередньому етапі. Завдання економічної олімпіади підготували різних рівнів: тести, творчі завдання та задачі економічного змісту. Переможець отримає шанс представляти Полтавську область на четвертому етапі, що відбудеться навесні.

Антон Івко на третій етап Всеукраїнської олімпіади з економіки приїхав з Кременчука. З цим напрямком, говорить юнак, він планує пов'язати і свою майбутню професію.

Антон Івко, учасник олімпіади (м.Кременчук)

- Більш такий фізико-математичний напрям в мене. Я навчаюся на такому ж профілі, ну і через це виникає більша тяга до таких предметів – точних наук.

Цього дня у залі Полтавської аграрної академії зібралися учні 9-11 класів з усієї Полтавської області. Усі вони – знавці економічних наук. 

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Ця олімпіада вперше проводиться на такому рівні – загальнообласному, але ще 20 років тому у нас уже була така подібна олімпіада, але був інший формат. І тоді інший формат: і тоді всі охочі приходили і так далі, а сьогодні вже у нас зібралися всі переможці – шкільних олімпіад, районних олімпіад.

Олімпіада з економіки проводиться у три етапи. На кожному з них – відповідні завдання, які розробляли викладачі полтавських вишів.

Лариса Шкоденко, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППО ім.М.Остроградського

- Перший етап - це тестовий тур, другий етап - виконання творчих завдань, і третій - це практичний тур, де учні будуть розв'язувати задачі економічного змісту. Переможці цього етапу будуть представляти Полтавську область на всеукраїнському рівні.

Ректор ПДАА Валентина Аранчій вважає, що олімпіада допоможе учням перевірити свої знання та сподівається, що, можливо, хтось з учасників в майбутньому стане студентом їх навчального закладу. 

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- І, звичайно, ми дітям, школярам розкажемо про наші економічні факультети. У нас економічному факультету уже 57 років, ми найстаріші, але ми вважаємо, що ми випускаємо найпрофесійніші кадри в галузі економіки. 

Стрічка новин