Мешканцям Супрунівки нагадали правила пожежної безпеки

У цьому селі співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели рейд житловим сектором. Господарям пояснювали, як вберегти себе та своє помешкання від пожеж.

У Супрунівці Полтавського району рятувальники влаштували рейд житловим сектором. Мешканцям приватних будинків співробітники ДСНС розповідали про пожежну безпеку. З цими правилами, кажуть люди, знайомі.

Поліна Іванівна, мешканка с.Супрунівка

- Я, як заходжу додому, то я одразу не включаю електрику. Думаю, а може десь «утечка» газу. То я одразу перевіряю, чи тут у мене не це, і тоді вмикаю світло.

Під час таких профілактичних бесід господарям осель рятувальники роздавали тематичні листівки.

«Дозвольте ми Вам вручимо таку попереджувальну листівочку. Коли буде у Вас час, Ви почитаєте. Тут написано основні правила пожежної безпеки у побуті для того, щоб Ви і Ваші рідні, і близькі вберегти себе і свої помешкання від пожеж»

Взимку найбільша увага – до використання електроприладів, зокрема обігрівачів. Спілкуючись з громадянами, рятувальники наголошували, що для додаткового обігріву помешкань не варто застосовувати несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади. Крім цього, слід уважно стежити за справністю електрообігрівачів.

- Обігрівач я тільки на одну кнопочку натискаю. Бо нам син наказав суворо.

- І якщо Ви його ставите, то 25 см, щоб він не був ближче до меблів, які у Вас знаходяться у будинку. Добре?

- Зрозуміла

Фахівці Служби порятунку «101» радили не вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже мережа може не витримати перевантаження. Також наголошували на невикористанні електрообігрівальних приладів для сушіння одягу та інших матеріалів, обмеженні доступу маленьких дітей до них. Адже, кажуть рятувальники, пожежу легше попередити, аніж потім ліквідовувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію