2 тисячі млинців – для містян

Цьогоріч свято Масляної полтавці могли провести на Театральній площі. Крім концертної програми, могли й безкоштовно спробувати основний атрибут свята – млинці. А ще пофотографуватися та оцінити виступи кращих колективів міста.

На площі біля театру Гоголя – людно. Полтавці зібралися, щоб  відсвяткувати Масляну і провести зиму. 

- Масляна – це закінчення зими, початок зими зустрічається.

Поки не розпочалося святкове дійство, всі охочі мали змогу сфотографуватися у спеціальній фотозоні. Тут було все: і українка, і диван з соломи та піч з основним атрибутом свята – млинцями. Усе в українському стилі. 

- Люблю які млинці? З вершковим маслом, сиром, м'ясо з засмажкою, але солодкі – смачніші.  

-Ой, як я їх люблю. Особливо з сметаною, з варенням вони дуже смачні. Блини є блини. Вони в усіх областях, по всій Україні готуються по-різному. Ну а в основному на сковорідці. Як би ви не хотіли, а тільки на сковорідці. 

- Млинці, з варенням. Смачні. 

- З м'ясом любимо, з сиром любимо, з медом любимо.

Традиційно і цьогоріч полтавців пригощали млинцями та гарячим чаєм. 

Ірина Тарасенко, майстер виробничого навчання Полтавського вищого професійного училища ім.Чепіги 

- Сьогодні полтавці скуштують 2 тисячі млинців з різними начинками, підливками. Люди святкують Масляну. Гуляємо.

До ятки, де безкоштовно роздавали традиційні ласощі, вилаштувалася ціла черга охочих. Тут і молодь, і люди похилого віку. Але організатори запевняють: млинців вистачить на всіх. Загалом полтавці скуштували їх близько 2 тисяч штук. До виготовлення долучилися студенти Полтавського вищого професійного училища ім.Чепіги та фізична особа-підприємець Мохова. 

На сцені цього дня полтавців розважали кращі танцювальні та пісенні колективи міста, які нікого не залишили байдужими – навіть малечу.

Стрічка новин