Україна, Туреччина і Азербайджан планують створити тристоронній формат співпраці

Баку, Азербайджан
Баку, Азербайджан

Міністерства закордонних справ Азербайджану, Туреччини та України проведуть політичні консультації щодо створення нового формату співпраці.

Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв анонсував зустріч заступників міністрів закордонних справ Азербайджану, України та Туреччини, яка має відбутися найближчим часом в Азербайджані. Головною темою зустрічі стануть консультації щодо створення нового тристороннього формату співпраці країн. Про це він повідомив у понеділок, 19 лютого, в коментарі азербайджанському державному інформагенству "Азертадж".

"Під час консультацій буде розглянуто питання політичного, економічного, енергетичного та гуманітарного співробітництва, перспективи їх розвитку, а також взаємодію в рамках міжнародних організацій", - сказав азербайджанський дипломат. Худієв також зазначив, що сторони обговорять зокрема питання вантажоперевезень у рамках нового формату співпраці, а також питання постачань енергоресурсів через басейни Каспійського та Чорного морів.

Нагадаємо, що у 2017 році прем’єр-міністри Грузії, України, Азербайджану та Молдови домовилися також спільно відстоювати територіальну цілісність своїх країн в рамках об'єднання ГУАМ.

Стрічка новин