Як подружитися із поліцейським або проект «ПОЛіС» у дії

Патрульні поліцейські міста вирішили привітати полтавців зі святом Масляної, а також дізнатися, що найбільше турбує полтавців. Різні за віком та інтересами гості зібралися у залі обласної бібліотеки, аби у невимушеній атмосфері поспілкуватися з охоронцями правопорядку.

Поліція – порівняно нова правоохоронна структура. Аби наблизити полісменів до людей, ініціатори проекту «ПОЛіС» регулярно влаштовують зустрічі з різних тем. Цього дня патрульні присвятили день Масляній. Запросивши усіх охочих до обласної бібліотеки, накрили стіл млинцями та іншими смаколиками з чаєм та кавою.

Надія Влизько, заступник директора ПОУНБ ім.І.Котляревського

- Сьогодні у нас трішки неординарний захід. Сьогодні ми зустрічаємо весну і проводжаємо зиму разом із патрульною поліцією Полтавської області у рамках проекту «ПОЛіС».

Поліцейські говорять, що під час таких заходів також вчаться, адже спілкування з людьми завжди важливе для них. До святкування Масляної готувалися самотужки і навіть самі готували млинці.

Аліна Кондратенко, поліцейська роти №3

- Ми сьогодні збираємо усіх, хто цього хотів, усіх бажаючих для того, щоб, в першу чергу, почастувати смачними млинцями, їх патрульні робили особисто. А по-друге, для того, щоб просто гарно провести час і знову ж таки, що б люди могли у неформальній обстановці поспілкуватися із патрульними, задати їм будь-які питання, які їх цікавлять.

Гості на святкування прибули різноманітні: тут сьогодні як дорослі, так і діти. Кожен охочий мав змогу поставити будь-які питання, адже до кожного столу підсів патрульний.

Найбільше полтавців цікавлять їх права, а також закони, якими регулюється робота патрульних. Полісмени ж додають, що це – не перше свято, яке вони проводять з полтавцями.

Богдан Зябленко, лейтенант поліції

- Запрошували на «Щедрий вечір з патрульними», коли катали дітей у дитячих кріселках патрульних автомобілів, частували варениками тоді, цього разу ми вирішили все-таки продовжити таку ж традицію, так і відсвяткувати саме це свято таким способом.

Патрульні також говорять: після таких свят люди починають позитивніше ставитися до них.

Стрічка новин