Назвали найспортивніших сільських голів Полтавщини

Джерело: energolife.info

Називали імена переможців обласних змагань із зимових видів спорту серед сільських голів 15 лютого у Сорочиному Яру.

Спортивний захід під організацією Полтавської облдержадміністрації та СК «Колос» проходив на гірськолижній базі, передає Полтавська ОДА. 

Змагалися між собою понад 120 представників органів місцевого самоврядування: сільські та селищні голови, їхні заступники, представники районних рад, члени виконкому та працівники адміністрацій.

www.adm-pl.gov.ua www.adm-pl.gov.ua

На думку голови обласного осередку СК «Колос» Анатолія Голованя, такі заходи спрямовані не на змагальність між органами самоврядування, а на співпрацю.

«Змагання і з зимових, і з літніх видів спорту – це така собі агітація. Ось сільські голови беруть участь у заході, повертаються на рідні терени, і розвивають спорт на місцях: наймають інструкторів, організовують молодь та старше покоління, встановлюють спортивні майданчики, будують стадіони,» - додав Анатолій Головань.

www.adm-pl.gov.ua www.adm-pl.gov.ua

Учасники змагалися у двох номінаціях:  гірськолижний спорт та катання на тюбах.

Найкраще у лижному заїзді показала себе Алла Марченко (1 місце, Ручківська сільська рада) та Людмила Кимлик-Яруха (2 місце, Зіньківська РДА). Серед чоловіків найкращий результат зафіксували за Володимиром Гриценком (Котелевська сільська рада), Віктор Романенко (Краснолуцька сільська рада) та Микола Срібний (Новомихальська сільська рада).

У змаганні на тюбах на перших місцях опинилися Лідія Лібега (Стасівська сільська рада) та Володимир Сербин (Семенівська районна рада).

Нагадаємо, СПОРТСМЕНИ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ПОЛТАВЩИНИ УВІЙШЛИ В СІМКУ КРАЩИХ ПО УКРАЇНІ

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію