На порядку денному – 15 основних проектів

Комісія з питань регулювання земельних відносин та охорони довкілля Полтавської міської ради попередньо розглянула проекти рішень, які винесли на чотирнадцяту сесію. Питання стосуються як земельних моментів, так і охорони довкілля. Сама ж сесія відбудеться 16 лютого, де і будуть відомі результати за даними проектами.

Напередодні чотирнадцятої сесії Полтавської міської ради члени постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони довкілля зібралися для попереднього розгляду проектів рішень.

Серед питань, винесених на розгляд, – надання земельних ділянок для постійного користування, затвердження документації із землеустрою та проектів розподілу територій.

Одне з питань стосувалося і «Петровського» Полтавського Кадетського корпусу.

Юрій Трегубов, начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру

- Земельна ділянка, яка на сьогоднішній день по суті справи сформована, землевпорядна документація розроблена, але ж, на мій погляд, за надуманими причинами орган державної реєстрації земельний Держгеокадастр надавав відмову.

Начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов говорить: відмова полягала в реєстрації цієї земельної ділянки. А причиною стало те, що працівники Держгеокадастру не погоджувалися з цільовим призначенням будівлі. А реєстрація будівлі необхідна.

Юрій Трегубов, начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру

- З 1 січня 2013 року набув чинності закон про державний земельний кадастр, у якому зазначено, що всі земельні ділянки, які розташовані на території нашої України, повинні бути внесені в державний земельний кадастр.

Саме тому це питання важливе. Розглянуть його на чотирнадцятій сесії Полтавської міської ради. 

На попередній розгляд проектів винесли 15 основних питань. 

Володимир Корчака, голова комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

- Сьогодні розглянуті всі питання. Наше управління підготувало якісно проекти рішень на сесію, то всі питання, які пропонувалися, комісією погоджені для розгляду на сесії Полтавської міської ради.

Крім земельних питань, обговорили й зміни до програм охорони довкілля в Полтаві та проблему регулювання чисельності безпритульних тварин у місті. Нагадаємо, сесія Полтавської міської ради відбудеться 16 лютого.

Стрічка новин