Полтавським військовим закуплять радіостанції

Можливість придбання цих систем зв'язку депутати розглядали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності. Учасники зібрання також торкнулися теми додаткового фінансування поліції.

Підтримати тих, хто стоїть на варті правопорядку, прагнуть обласні депутати.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- За пропозицією керівництва Національної поліції, вони просять 9 млн гривень. Тобто, ця сума є адекватною. Хоча фактично навантаження повинне йти із державного бюджету, але ми всі розуміємо, що ситуація на місцях потребує втручання і обласного бюджету, оскільки це наші території, наші люди, наші працівники. Тому, я переконаний, ми не будемо стояти гостро щодо бюджетування наших правоохоронних органів.

Додаткові кошти на поліцію депутати підтримали за умови співфінансування районних рад та ОТГ. Бюджетного вирішення потребувало і питання від Полтавського обласного військового комісаріату, а саме – закупівля систем зв'язку.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату

- Місто Полтава та 100-км зона при закупівлі певної кількості радіостанцій ми можемо покрити вже 10 районів. І в подальшому встановлення ретрансляторів по області, повністю усі 27 районів завести в єдину систему.

На першому етапі необхідно закупити 70 радіостанцій на суму 2 млн гривень. Плюс необхідні кошти для проведення ремонту у військовому комісаріаті.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Я хотів би, все ж таки, розділити сьогодні потребу у відновленні тих установ, в яких ви працюєте, і те, що стосується модернізації забезпечення зв'язку, – це та справа, яка, мабуть, вкрай потрібна. Давайте почекаємо спочатку видатки, щоб ми подивилися, що КЕЧ буде мати з фінансування ваших закладів, а потім ми можемо долучитися до співфінансування.

Ці та інші питання депутати розглядатимуть на засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться 16 лютого у Горішніх Плавнях.

Стрічка новин