Сьогодні пройшло чергове засідання Ленінського районного суду з приводу побиття директором вихованців Полтавської школи-інтернату №1

Нагадаємо, колишня вихователька закладу запевняє, що директор інтернату б'є дітей, порушує їх права, бере хабарі, а її саму безпідставно звільнив з роботи. Сам керівник звинувачення відкидає, тому й звернувся до Ленінського райсуду з позовом про захист своєї честі та гідності.

Засідання суду назначили на 14-ту годину. Вже вдруге довірена особа позивача – директора полтавської школи-інтернату №1 – давати нам коментарі стосовно ходу справи відмовився. А от відповідач, колишня вихователька закладу Віра Гретчин, зазначила, що, як і раніше, залишається при своїй думці: запевняє, що директор інтернату бере хабарі, привласнює державні кошти і б'є дітей. За останнім фактом, запевняє Віра Іванівна, обласна прокуратура навіть порушила кримінальну справу.

Директор школи-інтернату всі звинувачення відкидає, тому і звернувся до суду з позовом про захист своєї честі та гідності. Колишня вихователька закладу Віра Гретчин подала аналогічний зустрічний позов. І запевняє, що справа просто затягується, в тому числі – і через неважливі факти.

Знімати черговий розгляд справи в залі суду нам не дозволили – через незгоду однієї зі сторін процесу. Однак, як телефоном повідомив нам суддя, який прозглядає справу, на сьогоднішньому засіданні встигли заслухати свідків тільки однієї сторони процесу – директора школи-інтернату №1. Тому черговий розгляд справи назначений на 7 вересня.

Стрічка новин