На сесії Полтавської міської ради вирішуватимуть долю майже 350 млн гривень

Це – кошти вільного залишку, які розподілять за різними сферами життя міста. Додаткові надходження до міської казни 2018 року стали предметом обговорення депутатів-членів бюджетної комісії.

Бюджет Полтави-2018 на сесії депутати затвердили 22 грудня минулого року. Його дохідна частина склала 3 млрд 256 млн гривень. Їх розподілили за міськими програмами та управліннями. А зараз містяни можуть розраховувати на додаткові кошти за рахунок так званого «вільного залишку».

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

- Залишок коштів, який можливий до розподілу загального та спеціального фонду місцевих бюджетів, - це 341 млн 566 тисяч гривень. Є наявні кошти цільового фонду, які ми спрямуємо на капітальний ремонт доріг, це - 1 млн 700 тисяч гривень, кошти екологічного фонду - 552 тисячі гривень.

Напрями, за якими розподілятимуть кошти вільного залишку, обговорюють на засіданні профільної комісії. Найбільшу фінансову частину бюджету міста традиційно займають питання житлово-комунального господарства.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Майже 180 млн гривень буде направлено якраз на сферу ЖКГ. Це наші дороги, це наші дворові проїзди, це наші дахи, це наші під'їзди, наші комунікації. І я вам хочу сказати, багато було зроблено у 2017 році, але плани 2018 року ще набагато більші, ніж у 17-ому.

77 млн депутати планують спрямувати на ремонт доріг, а до існуючих 4 млн гривень на капітальний ремонт тролейбусів додатково залучити ще 2. Питань, які потребують фінансового вирішення, у Полтаві, кажуть учасники зібрання, багато, а коштів, на жаль, – обмежена кількість.

Григорій Сахно, голова бюджетної комісії Полтавської міської ради

- Це програма, і ми її можемо в наступному році підтвердити або не підтвердити.

- А чому ми не можемо у 2018 році закласти 30 млн на придбання тролейбусів?

- Я Вас запитував, звідки «відірвати»?

Рішення щодо питань, які порушувалися на засіданні комісії, депутати прийматимуть на сесії, яка відбудеться цієї п'ятниці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію