Купідони, вітання та суцільне кохання

1830 пар в Україні вирішили одружитися саме сьогодні. Щороку День закоханих стає все популярнішим серед молодят, саме через це до Всеукраїнської акції «Кохання поза часом» долучилася й Полтава – цього дня шлюби реєструють до опівночі. Деякі з пар щасливчиків отримали вітання не лише від рідних та друзів, а й від міської влади.

14 лютого у світі відзначають свято кохання – День святого Валентина. Саме цього дня найбільше молодят прагне об'єднати свої серця, і полтавці – не виняток. Саме сьогодні в Україні з'явиться 1830 нових родин, з яких 70 – у нашій області, говорить начальник територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко. Цього дня лише у Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану шлюб реєструють 23 пари. Тут говорять, що дня них – це рекорд.

Любов Висоцька, начальник відділу ДРАЦС Шевченківського району ГТУЮ у Полтавській області

- На сьогоднішній день, ми свій робочий день розпочали о 8 годині ранку, і ми вже зареєстрували 12 подружніх пар, ось це у нас була 12-та (пара). До кінця дня, а день у нас сьогодні буде довгий, захопить трошечки і ночі, по прийому заяв ми будемо працювати до 24-ої години.

До визначного дня готувалися не лише працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а й молодята, які цього дня стануть родиною. Одна з таких пар – Анастасія Авдоніна та Дмитро Колісник. 

Анастасія Авдоніна та Дмитро Колісник, молодята

- Ну а вирішили сьогодні, ну ось у мене День народження було позавчора, і сьогодні таке свято... І ми вирішили все так, в лютому основні дати. У чоловіка майбутнього 12-го також числа День народження, але через два місяці.

Молодята говорять: мріяли про шлюбну церемонію саме 14-го лютого вже давно, тож підготовку розпочали ще минулого місяця.

Пару привітав й очільник міста. Олександр Мамай не лише побажав молодятам успіхів у подружньому житті, а й зробив весільний подарунок. Новоспечена родина та свідки церемонії отримали сертифікат на триденну подорож до міста Лева.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Користуючись нагодою, я хочу привітати всіх без виключення закоханих. Я впевнений, що у нашому місті незакоханих просто не існує. Тому що можна кохати не обов'язково дівчину, кохати можна своїх дітей, кохати можна своїх рідних, кохати можна свою маму... Тому, користуючись нагодою, вітаю усіх без виключення з Днем святого Валентина.

Аби подарувати атмосферу свята та кохання, працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану подбали про оформлення зали, а також спеціальних гостей – купідонів.

Ілля Товстонос, «Купідон»

- Я тут сьогодні вітаю молодят зі святом. Я хочу їм побажати кохання і щастя, любові, добра.

Кількість пар, які цього дня беруть шлюб, порівняно з минулим роком суттєво зросла, запевняють працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану. А ще додають, що сподіваються і в подальшому на велику кількість люблячих одне-одного молодят.

Стрічка новин