Грошей вистачить на все

Під час засідання комісії з питань бюджету ділили обласні кошти. У планах – безліч проектів, один з яких – реконструкція Полтавського аеропорту, перший рейс якого запланований на травень 2018 року. Фахівці зазначають: варто оновити як матеріально-технічну базу, так і відбудувати саме приміщення аеропорту, а на це все потрібні значні кошти.

Для здійснення першого міжнародного рейсу з Полтавського аеропорту потрібні кошти. Але як розподілити їх так, щоб вистачило на все – намагалися з'ясувати під час комісії з питань бюджету.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Для того, щоб ми зробили ремонт злітно-посадкової смуги, і для того, щоб зробили реконструкцію приміщення аеровокзалу для вильоту міжнародних авіарейсів і для прильоту міжнародних авіарейсів. Для цього нам необхідно виконати і зробити всі необхідні вимоги, які висунула державна авіаційна служба.

А цих вимог багато, зазначають фахівці: це і оновлення матеріально-технічого забезпечення аеропорту, і виконання умов, що стосуються перетину кордону. А на все потрібні кошти.

Сьогодні ж на комісії у планах членів засідання – розподілити кошти так, щоб вистачило на все. 

Юрій Кривошеєв, начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- Отримати 19,5 мільйонів гривень на реконструкцію цієї будівлі, яка була б в змозі виконати умови, які застосовуються для перетину кордону. Це і прикордонні інструкції, митні інструкції.

Крім реконструкції будівлі, необхідні кошти й на придбання спеціальної машини, яка забезпечить літаки водою і технічними засобами. Вартість такої техніки – 900 тисяч гривень. 

Члени ж засідання впевнені: функціонування аеропорту дасть поштовх для розвитку інфраструктури Полтавщини та покращить туристичний потенціал області.

Нагадаємо, перший міжнародний рейс заплановано на 2 травня до Анталії.

Стрічка новин