Воїни-інтернаціоналісти до 15 лютого отримають фінансову допомогу

Про це на зустрічі із представниками громадських організації ветеранів війни в Афганістані та інших локальних конфліктів повідомив заступник голови обласної адміністрації Олег Пругло. Участь у цьому заході взяли очільники районних та міських спілок. З керівниками області вони обговорили найбільш нагальні проблеми, з якими зіштовхуються у повсякденному житті

«Бачив багато горя на афганській землі», – так Євген Регент говорить про свій інтернаціональний обов'язок. Його на чужині виконував протягом двох з половиною років.

Євген Регент, голова міської Ради ветеранів війни, праці, силових структур

- Ця війна стала великим випробуванням для наших хлопців. Взагалі-то будь-яка війна, хоч та, яка йде зараз на Сході, хоч та війна і низка тих війн, які взагалі відбувалися після Великої Вітчизняної, а їх було не мало, є випробуванням для воїнів на вірність своїй присязі, мужність, вірність своєму народові.

Минулі роки – і у сучасній державці ця війна почала відходити на другий план. Як і проблеми колишніх воїнів-інтернаціоналістів.

Євген Регент, голова міської Ради ветеранів війни, праці, силових структур

- Воїни зробили все, що від них залежало, а, на жаль, до цього часу не вирішена пенсійна реформа, не ті реформи, які були обіцяні нам, не тільки нам, а взагалі всьому народу. Ті реформи, які очікували пенсіонери, вони не прийшли і досі не прийняті.

Поговорити про те, що по-справжньому болить, учасники локальних конфліктів цього дня мають змогу в обласній адміністрації. Зустріч із ветеранами проводить заступник губернатора Олег Пругло. Разом із ним вислуховують воїнів-інтернаціоналістів представники департаментів. Посадовці зазначають: в області про учасників афганської війни дбають та надають соціальні гарантії.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- В минулому році вперше була нова допомога для наших учасників бойових дій – це раз на два роки за рахунок обласного бюджету ви можете отримати путівку для лікування в санаторії, який знаходиться на території Полтавської області. І до Дня виведення військ з Афганістану по 2 тисячі кожен отримає учасник бойових дій.

На зустрічі в адміністрації з нагоди річниці виведення військ з Афганістану воїни-інтернаціоналісти отримали почесні грамоти та відзнаки.

Стрічка новин