У Полтаві партія «ОСНОВА» презентувала свій політичний курс

Півроку тому її лідери вже приїздили до нашого міста з Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030». Тоді ж говорили про пошук очільника партії у Полтавському регіоні. Цього разу нового лідера представили місцевим журналістам.

Полтавський хлібопекарський комплекс – об'єкт, який в рамках свого візиту до Полтави відвідують представники партії «ОСНОВА».

Андрій Ніколаєнко, голова партії «ОСНОВА»

- Полтавщина – це взагалі потужний аграрний регіон, мабуть, найпотужніший в Україні аграрний регіон. І чудово, що не тільки ми зернові продаємо за кордон, а із цих зернових випікається такий чудовий хліб, як тут, на цьому підприємстві. І треба розуміти, що хлібопекарське підприємство має ще таку соціальну складову. Це – робочі місця, це – працюючі люди.

Об'єднання людей праці навколо однієї мети – економічного розквіту України – представники «ОСНОВИ» називають одним зі своїх головних завдань. Аби реалізувати це, політична сила торік презентувала Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030». У ній – покроковий рецепт подолання кризи у державі та поліпшення економічного становища громадян. Має партія також власний мирний план щодо Донбасу.

Андрій Ніколаєнко, голова партії «ОСНОВА»

- Як комплексний план був вперше представлений одним із засновників Сергієм Тарутою на Мюнхенській конференції по безпеці в лютому минулого року, і він називається «Три основи»: легітимність, безпека і довіра. І сьогодні компонент безпековий через миротворців вже почав всерйоз не просто обговорюватися, а механізми його реалізації почали втілюватися.

Також «ОСНОВА» пропонує актуалізувати предмет переговорів, підсилити склад учасників, знайти новий, оптимальний майданчик – наприклад, Відень. Цей план обговорювався з європейськими експертами і політиками в ході візитів представників «ОСНОВИ» до Європейського Союзу та зустрічей в Україні. 

А близько півроку тому представники цієї політсили розпочали формування обласного осередку партії на Полтавщині. 

Катерина Вайдич, представниця партії «ОСНОВА»

- Минулого разу ми зробили презентацію політичної партії «ОСНОВА», ідеологія, бачення України у майбутньому, зустрілися з рядом активу міста, з малим та середнім бізнесом та закликали людей об'єднуватися навколо наших ідей, цілей та обрати для себе ту людину, якій вони довіряють, вірять.

Такою людиною стала Наталія Щербак, яка очолила Полтавську обласну організацію партії «ОСНОВА». Лідер цієї політичної сили у нашому регіоні зазначає: бачить високий потенціал області та готова розвивати його в економіці.

Наталія Щербак, голова Полтавської обласної організації партії «ОСНОВА»

- Полтавський регіон – досить великий регіон і дуже працьовитий. У нас є маса можливостей, маса перспектив, але ними варто скористатися. Саме для цього партія «ОСНОВА» створює тут свій осередок.

Партія «ОСНОВА», кажуть представники цієї політичної сили, – це люди справи, яких потребує українське суспільство. Вони мають стратегію розвитку України і готові втілювати її у життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію