Оркестр «Полтава» освідчився у коханні... слухачам

Джазові композиції, саундтреки до фільмів та лише кращі пісні про кохання звучали у Міському будинку культури. Кілька сотень слухачів, від найменших до давніх фанатів оркестру, зібралися вже не вперше почути традиційну програму до Дня закоханих «Дозвольте вам освідчитись в коханні».

Зала заповнена глядачами, і ось зі сцени чути гру оркестру. 21 рік поспіль напередодні Дня всіх закоханих муніципальний духовий оркестр «Полтава» влаштовує джазовий концерт «Дозвольте вам освідчитись в коханні». Основна мета заходу, говорять його учасники, –  дарувати позитивні емоції та віру у любов.

Альона Шмельова, солістка муніципального оркестру «Полтава»

- Ми сьогодні підготували дуже красиву програму. Програма до Дня святого Валентина, програма, сповнена любов'ю, усі пісні без сумніву – про кохання. Що хотілося б побажати... Хочеться побажати кожному полтавцю кохання у всіх його проявах.

Джазові пісні у супроводі оркестру виконували лауреати всеукраїнських фестивалів. У програмі виступу – не лише джазові композиції Френка Сенатри, Чика Корії та інших, а й саундтреки та пісні з кінофільмів. Аби послухати традиційний концерт, до Міського будинку культури завітали і майбутні музиканти.

Віталій Момут, студент

- Я як завжди чекаю неймовірних вражень. Так як це професіонали, вони виконують твори на найвищому рівні. Ще дуже цікавий репертуар завжди. Особливі вокалісти, взагалі просто, знаєте, аж за душу так бере, як слухаєш. Цей концерт, я впевнений, буде, як і всі інші, і все буде дуже добре.

Серед гостей – не лише полтавці. Олег Мирошниченко приїхав з Кобеляк спеціально на виступ оркестру. Чоловік навчає музиці малечу, тож сьогодні у залі – разом зі своїми вихованцями.

Олег Мирошниченко, вчить дітей музиці

- Я привіз своїх дітей показати духовий оркестр, так як у Кобеляках вони бувають не дуже часто, хоча приїжджали. І хочеться, щоб діти побачили, які навчаються також на духових інструментах різних, побачили уживу роботу музикантів на таких інструментах і на інших.

На окрему увагу заслуговує і диригент оркестру Едуард Головашич. Саме він не лише керує оркестром на виступі, а й контролює підготовку до святкового концерту.

Едуард Головашич, диригент муніципального оркестру «Полтава»

- Зважаючи, що вже сьогодні розпочалася Масляна, і вже попереду – День святого Валентина, це такі свята, які повинні у людей викликати позитив і посмішку, і, мабуть, віру у завтрашній день.

Оркестранти обіцяють і надалі дарувати полтавцям приємні враження та готувати сюрпризи для своїх шанувальників.

Стрічка новин