Чому жінки йдуть служити?

Про це розповіла лейтенант Національної гвардії України Наталія Романиця, яка приїхала разом з колегами із Дніпра агітувати до вступу на контрактну службу. Контрактникам обіцяють створити всі умови: своєчасне грошове утримання, відпустки та безкоштовне оздоровлення. Але кандидати на службу повинні мати величезне бажання, хорошу фізичну підготовку, вік – від 18 до 40 років і, звичайно, відповідну освіту.

Наталія Романиця говорить: з дитинства мріяла про військову службу.

Наталія Романиця, лейтенант Національної гвардії України (м.Дніпро)

- Форма, сильні жінки, але потім я зрозуміла, що військове життя, воно загартовує, воно дає великі перспективи, тому мені дуже подобається служба у Національній гвардії.

І вона – не єдина, яка проміняла сукню з підборами на військову форму. 

Віталій Денисюк, заступник командира в/ч-3052 Національної гвардії України по роботі з особовим складом (Полтава) 

- Останнім часом багато жінок виявляють бажання проходити службу. У нашій частині на даний момент 30 жінок. Це трохи менше, ніж половина від загальної кількості військовослужбовців. Але останнім часом жінки виявляють бажання проходити військову службу за контрактом у Національній гвардії України.

Люди у військовій формі, листівки та спеціальна машина, що демонструє фільми про війну. Саме у такому форматі вирішили провести агітацію для вступу на контракт до Нацгвардії України військовослужбовці.

Віталій Денисюк, заступник командира в/ч-3052 Національної гвардії України по роботі з особовим складом (Полтава)

- Сьогодні до міста Полтави прибув зведений оркестр військової частини 3036 Національної гвардії України, яка дислокується у місті Дніпро. Також автоклубна машина, яка використовується, як автономний клуб.

За версією військових, машина – особлива. 

Наталія Романиця, лейтенант Національної гвардії України (Дніпро)

- Машина була розроблена спеціально для виконання службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Мета цієї машини – проведення інформаційного забезпечення військовослужбовців.

У ній також є телетрансляція та інтернет. Військовослужбовці говорять: це авто вони називають «клубом на колесах», адже за її допомогою є зв'язок із зовнішнім світом. 

А от чого не вистачає, так це охочих нести службу. Тому й проводять агітацію серед мешканців Полтави. У свою чергу для контрактників представники Нацгвардії обіцяють створити усі необхідні умови: своєчасне грошове утримання, відпустка та безкоштовне оздоровлення.

Щоб підписати контракт з Національною гвардією, потрібно мати величезне бажання, хорошу фізичну підготовку, вік – від 18 до 40 років. Звичайно, має бути відповідною й освіта: професійно-технічна або повна загальна.

Стрічка новин