«Чужих дітей не буває»

Саме таку назву має благодійний концерт на підтримку онкохворих дітей. Організатором дійства виступила Полтавська єпархія Української Православної Церкви. На сцені весь вечір були українські колективи та переможець проекту «Голос країни-7» Олександр Клименко. Крім цього, провели ярмарок, виручені кошти з якого підуть на лікування хворих. Цього вечора зібрали майже 55 тисяч гривень.

Для щастя та здоров'я цієї малечі потрібні кошти. Щоб їм допомогти, організували благодійний концерт та ярмарок. А виручені кошти підуть на лікування.

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

- Тут продаються різні поробки, зроблені дітьми наших воскресних шкіл Полтави і Полтавщини. Всі кошти, які будуть виручені на цьому ярмарку, підуть на лікування для онкохворих дітей.

Організатори говорять: «Чужих дітей не буває», саме тому головне – це єднання всіх небайдужих. 

Катерина Дашевська, волонтер православного центру «Благо»

- І дійсно, ми зараз відчуваємо, що скільки людей, скільки добрих, скільки небайдужих. І це дуже радує насправді. Ми зібралися допомогти діткам, але мимоволі задумуєшся, що ці дітки допомагають нам. Допомагають ставати дружнішими, добрішими, якимись відкритішими до чужого горя.

До благодійного ярмарку долучився і Полтавський міський голова Олександр Мамай. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Я особисто долучуся до благодійного ярмарку, але моя принципова позиція – не щось купити, моя як міського голови, або як громадянина. Моя особиста позиція – просто зробити якусь пожертву для того, щоб сьогодні ті діти, в першу чергу, які потребують допомоги, її отримали.

Організатори впевнені, дітям потрібні не лише фінанси, а й добре слово та любов. 

Ольга Трофименко, волонтер православного центру «Благо»

- Як заходиш до дітей і бачиш їх очі від радості, адже саме цього їм і не вистачає – цієї ласки та любові: просто прийти, допомогти та щось сказати, і це вже буде допомога.

Долучився до цього дійства і переможець «Голос країни-7» отець Олександр Клименко. Чоловік пів концерту не сходив зі сцени та виконував українські пісні, адже пісня та молитва – це чудодійні ліки. А заходи подібного типу єднають небайдужих. 

Олександр Клименко, протоієрей

- Вони покликані нагадати людям про те, що ми єдині, нагадати людям про те, що ми завжди обираємо між двома шляхами або шукаємо, щоб такого знайти, щоб нас роз'єднати, або шукаємо, щоб такого придумати, щоб нам об'єднатися – от і все. Ми шукаємо щось одне і обираємо.

Олександр Клименко – багатодітний батько, сам має четверо дітей, то впевнений – «Чужих дітей не буває».

Олександр Клименко, протоієрей

- Це не атавізм, який залишився із історії, брати і сестри, тобто, ми морально відчуваємо всіх своєю ріднею. Тому, звісно, «Чужих дітей не буває». Я не розумію, як можна зіткнутися з цим і пройти повз, так що така ініціатива чудова.

Під час благодійного концерту зібрали майже 55 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію